Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
Waitrose Mini Choc Chip Cookies Musical Tin
125g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£6.00
£4.80 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
Waitrose Free From Gluten Choc Chunk Cookies
£3.00
Waitrose Ltd
Waitrose Free From Gluten Triple Choc Cookies
£3.30
Waitrose Ltd
Waitrose Chip Shop Curry Sauce
£2.60
Waitrose Ltd
Waitrose Milk Choc Shortcake Biscuits
£3.35
Waitrose Ltd
Waitrose Belgian Double Chocolate Cookies
£6.00
Waitrose Ltd
Waitrose 8 Chocolate Chip Brioche Rolls
£2.00
Waitrose Ltd
Waitrose All Butter Shortbread Tin
£10.00
Waitrose Ltd
Waitrose 4 Belgian Milk Chocolate Cookies
£2.40
Waitrose Ltd
Waitrose Belgian Dark Choc with Hazelnuts
£3.50
Waitrose Ltd
Waitrose 8 Flapjack All Butter Cookies
£2.40
Related Products
Maryland
Mini Choc Chip Cookies
£3.50
118.8g
Maryland
Cookies Minis Choc Chip 6 Mini Bags
£1.00
£0.84 per 100g
200g
Maryland
Chocolate Chip Cookies
£1.00
£0.50 per 100g
150g
Gullon
Zeroh Sugar Free Choc Chip Cookies
£1.00
£0.67 per 100g
BELMONT
Choc Chip Cookies
£0.69
135g
Cadbury
Choc Chip Cookies
£1.00
£0.74 per 100g
200g
Maryland
Choc & Caramel Cookies
£1.65
£0.83 per 100g
45g
Nairn's
Mini Choc Chip Bakes
£1.00
£2.22 per 100g
BELMONT
6Pack Mini Chocolate Chip Cookies
£0.85
£0.14 each
19.8g
Maryland
Cookies Minis Chocolate Chip 10 Multipacks
£2.00
£1.01 per 100g
Related Searches
Waitrose Ltd