Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
Waitrose Rainbow Fruit Salad
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£3.75
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Waitrose Ltd prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£3.50
Highest
£3.95
£3.75
Supermarket Alternatives
Waitrose
Mixed Fruit Salad
£14.00
Sainsbury's
Melon Kiwi & Strawberry 220g
£2.50
£1.14 per 100g
Tesco
Breakfast Fruit Topper 350g
£3.00
£0.86 per 100g
Morrisons
Melon & Grape
£2.50
Asda
Mango Melon & Pineapple 240g
£2.08
£0.87 per 100g
see more
Reviews
4.2
44 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
Waitrose Leafy Rainbow Prepared Salad
56
£4.00
Waitrose Ltd
Waitrose Classic Fruit Salad
117
£3.75
Waitrose Ltd
Waitrose Frozen Forest Fruit Mix
108
£3.25
Waitrose Ltd
Mixed Fruit Salad
19
£14.00
Waitrose Ltd
Waitrose Rainbow Chard
148
£1.80
Waitrose Ltd
Waitrose Tabbouleh Salad
100
£2.90
Waitrose Ltd
Waitrose Caesar Salad
285
£2.45
Waitrose Ltd
Waitrose Beetroot Salad
247
£1.40
Waitrose Ltd
Waitrose Fizzy Rainbow Belts
£0.70
Waitrose Ltd
Waitrose Edamame Bean salad
167
£2.75
Related Products
Sainsbury's
Rainbow Fruit Salad
34
£4.25
£0.94 per 100g
Dole
Fruit Salad Cherry In Juice Fruits Snacks
23
£1.73
£0.38 per 100g
NATURE'S PICK
Rainbow Salad
£1.09
ASDA
Rainbow Sharing Salad
75
£1.64
£0.50 per 100g
Tesco
Rainbow Fruit Platter
7
£2.50
£1.25 per 100g
Sainsbury's
Berry Fruit Salad
51
£2.50
£1.04 per 100g
Tesco
Fruit Salad Selection
6
£4.10
£0.94 per 100g
Morrisons
Exotic Fruit Salad
£2.50
£1.04 per 100g
Chewits
Fruit Salad Chewits
£0.99
Barratt
Fruit Salad Fruity Mix
£0.85
Related Searches
Waitrose Ltd
Mixed Fruits
Fruit Bowls
Fruit Salads
Fruit Pots