Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
Waitrose Seedless Grapes
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.70
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Waitrose Ltd prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.70
Usually
£1.30
Highest
£1.70
£1.70
Supermarket Alternatives
Asda
Just Essentials Seedless Grapes 500g
£1.37
£0.27 per 100g
Waitrose
Waitrose Green Seedless Grapes
£2.50
Tesco
Red Seedless Grapes 500g
£2.00
£0.40 per 100g
Morrisons
Seedless Black Grapes 400g
£2.00
£0.50 per 100g
Sainsbury's
Red Candy Grapes Taste the Difference
£2.50
see more
Reviews
4.4
46 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Very handy pack not to big so all get eaten"
"Very juicy and I enjoyed the grapes"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
Waitrose Seedless Sable Grapes
441
£3.30
Waitrose Ltd
Waitrose Seedless Vitoria Grapes
377
£3.50
£0.88 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Candy Seedless Grapes
54
£3.20
Waitrose Ltd
Waitrose Black Seedless Grapes
646
£2.80
Waitrose Ltd
Waitrose Red Seedless Grapes
559
£2.50
Waitrose Ltd
Waitrose Green Seedless Grapes
603
£2.50
Waitrose Ltd
Waitrose Cotton Candy Grapes
78
£3.20
Waitrose Ltd
Duchy Organic Limited Selection Grapes
58
£3.50
Waitrose Ltd
Waitrose Seedless Easy Peelers
1,721
£2.65
Waitrose Ltd
Waitrose Pink Lady Apple & Grapes
11
£2.10
Related Products
Cotton Candy
Seedless Grapes
7
£2.40
£0.60 per 100g
Sainsbury's
Red Seedless Grapes
306
£2.20
£0.44 per 100g
Morrisons
Seedless Black Grapes
27
£2.00
£0.50 per 100g
Morrisons
Seedless Red Grapes
12
£2.00
£0.50 per 100g
Morrisons
Seedless Green Grapes
£2.00
£0.50 per 100g
Explore
Sable Seedless Grapes
£2.40
ASDA
Seedless Black Grapes
139
£2.00
£0.40 per 100g
ASDA
Seedless Green Grapes
234
£2.00
£0.40 per 100g
ASDA
Seedless Red Grapes
197
£2.00
£0.40 per 100g
ASDA
Seedless Mixed Grapes
123
£2.00
£0.40 per 100g
Related Searches
Waitrose Ltd
Grapes