Today's Deals
Help Guides
Download App
Walkers
Wotsits Cheesy Snacks
36g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.25
£3.47 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£1.35
£3.75 per 100g
VISIT
Tesco
£1.35
£1.20
£3.75 per 100g
VISIT
Waitrose
£1.35
£3.75 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Walkers prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.10
Usually
£1.17
Highest
£1.35
£1.25
Supermarket Alternatives
Asda
Cheesy Wiggles 120g
£1.00
£0.83 per 100g
Tesco
Cheese Puffs 170g
£1.85
£0.11 per 100g
Sainsbury's
Giant Cheese Puffs
£1.15
Waitrose
Essential Cheese Puffs Snacks Sharing Crisps
£0.90
Morrisons
The Best Cheddar & Onion Crisps
£1.00
see more
Good to know
V
Vegetarian
Free from
Artificial Colours and Artificial Preservatives
Crunchy
Melt
Cheesy
Baked
Snacks
Real Cheese
No Artificial Colours
No Preservatives
Suitable for Vegetarians
see more
Reviews
4.4
41 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
"These packs of 12 are 3pnds each"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Walkers
16.5g
Walkers
Wotsits Really Cheesy Multipack Crisps
50
£2.99
£1.51 per 100g
16.5g
Walkers
Wotsits Really Cheesy Multipack Crisps
89
£1.50
£1.52 per 100g
16.5g
Walkers
Wotsits Really Cheesy Multipack Crisps 2016
76
£3.75
£1.14 per 100g
130g
Walkers
Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Crisps
45
£1.50
£1.15 per 100g
140g
Walkers
Wotsits Crunchy Really Cheesy Snacks
153
£1.50
£1.07 per 100g
120g
Walkers
Wotsits Bag of Bones Cheese Corn Puffs Sharing Snacks
1
£2.50
£2.08 per 100g
34g
Walkers
Quavers Cheese Snacks Crisps
72
£1.25
£3.68 per 100g
400g
Walkers
Wotsits Mac n Cheese Really Cheesy
65
£4.00
£1.00 per 100g
37.5g
Walkers
Oven Baked Cheese & Onion Snacks
30
£1.25
£3.33 per 100g
16g
Walkers
Quavers Cheese Multipack Crisps
104
£1.50
£1.56 per 100g
Related Products
160g
That's Nuts
Wotsits Really Cheesy Sharing Coated Peanuts
39
£1.75
£1.09 per 100g
Well & Truly
Crunchies Cheesy Baked Corn Snacks
53
£2.10
45g
Jacob's
Mini Cheddars Original Cheese Baked Snacks Grab Bag
252
£1.10
£2.44 per 100g
44g
Doritos
Tangy Cheese Grab Bag Crisps
35
£1.35
£3.07 per 100g
126g
Wotsits
Really Cheesy Sharing Snacks
£2.00
£1.59 per 100g
45g
Walkers Wotsits
Wotsits Crunchy Really Cheesy Flavour Corn Puffs
£1.35
£3.00 per 100g
44g
Doritos
Tangy Cheese Crisps Grab Bag Tortilla Chips
35
£1.35
£3.07 per 100g
Waitrose Ltd
Essential Cheese Puffs Snacks Sharing Crisps
112
£0.90
Popchips
Barbeque Grab Bag Crisps
£1.12
43g
Dairylea
Baked Dunkers Ritz Cheese Snacks
77
£2.50
£0.97 per 100g
Related Searches
Crisps
Snacks
Cheese Puffs
Bags