Today's Deals
Help Guides
Download App
Walker's
Nonsuch Salted Caramel Toffees
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.35
£0.90 per 100g
VISIT
Ebay
£4.99
£3.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Walker's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£8.99
£1.35
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Toffees Assorted 200g
£1.35
£0.68 per 100g
Asda
Dairy Fudge
£1.20
Tesco
Wine Gums Sweets 250g
£1.20
£0.48 per 100g
Waitrose
Waitrose Wine Gums
£1.35
Reviews
4.4
12 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"These taste *nothing* like salted caramel"
"These toffees are very salty at first"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Walker's
135g
Walker's
Nonsuch Double Dipped Chocolate Toffees
26
£1.80
£1.33 per 100g
140g
Walker's
Gluten Free Shortbread Rounds
13
£2.50
£0.20 per 100g
Related Products
150g
Walkers
Walker's Nonsuch Liquorice Toffees
21
£1.45
£0.97 per 100g
50g
Tassimo|Trek
Trek Gluten Free Salted Caramel Protein Flapjack
24
£1.85
£3.70 per 100g
150g
Lazy Day Foods
Lazyday Free From Salted Caramel Crispie Stacker Gluten Free & Vegan 5 Slices
16
£2.60
£1.73 per 100g
40g
Galaxy
Vegan Salted Caramel
12
£1.00
£2.50 per 100g
100g
Galaxy
Vegan Salted Caramel Chocolate Bar
11
£2.25
£2.25 per 100g
125g
Nairn's
Snaks Moreishly Munchable Salted Crackers
11
£2.20
£1.76 per 100g
Isey Skyr
Salted Caramel
24
£1.49
185g
Old El Paso
Gluten Free Mexican Crunchy Salted Tortilla Chips
5
£1.74
£0.94 per 100g
82g
Gu
Salted Caramel Cheesecake Dessert
191
£3.15
£1.92 per 100g
130g
Oddlygood
Dreamy Caramel Plant Based Gluten Free Dessert
14
£1.60
£1.23 per 100g
Related Searches
Walker's
Sweets
Confectioneries