Today's Deals
Help Guides
Download App
Wax Lyrical
Diffuser Refill Soft Lavender
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£7.00
£3.50 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Diffuser Refill- Spa Day 300ml
£13.00
£4.33 per 100ml
Reviews
3.8
4 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wax Lyrical
200ml
Wax Lyrical
Scented Diffuser Soft Lavender
£12.00
£6.00 per 100ml
200ml
Wax Lyrical
Diffuser Refill Fresh Linen
6
£7.00
£3.50 per 100ml
200ml
Wax Lyrical
Diffuser Refill Citrus Crush
4
£7.00
£3.50 per 100ml
Wax Lyrical
Candle Soft Lavender
1
£7.00
Wax Lyrical
Scented Diffuser Refill Pink Peony
£7.00
Wax Lyrical
Scented Diffuser Refill Black Cherry
£7.00
200ml
Wax Lyrical
Fired Earth Diffuser Refill White Tea & Pomegranate
£10.00
£5.00 per 100ml
200ml
Wax Lyrical
Fired Earth Diffuser Refill Assam & White Cedar
£10.00
£5.00 per 100ml
200ml
Wax Lyrical
Fired Earth Diffuser Refill Green Tea & Bergamot
£10.00
£5.00 per 100ml
200ml
Wax Lyrical
Fired Earth Diffuser Refill Darjeeling & Damask Rose
£10.00
£5.00 per 100ml
Related Products
10ml
Yankee Candle
Aromatherapy Oil Lemon Lavender
16
£5.99
£59.90 per 100ml
190ml
Sainsbury's Home
Diffuser Refill Soft Vanilla
£8.00
£4.21 per 100ml
Air Wick
Electrical Plug In Refill Purple Lavender Meadow Twin
22
£4.58
Habitat
Wellness Stillness Diffuser Refill Lavender and lilac blended with geranium
1
£11.00
250ml
Airpure
Auto Refill Lavender
£1.29
£0.52 per 100ml
250ml
Air Wick
Freshmatic Max Refill Purple Lavender Meadow
149
£4.00
£1.60 per 100ml
450g
UniBond
Aero 360 Lavender Moisture Absorber Refill Tabs
1
£6.48
£0.72 per 100g
30ml
Bloome
Ambience Beaded Reed Diffuser Lavender
£1.29
£4.30 per 100ml
200ml
Aroma Works
AromaWorks Petitgrain & Lavender Reed Diffuser
9
£19.99
£10.00 per 100ml
13ml
Glade
ONE Refill Lavender
£3.00
£23.08 per 100ml
Related Searches
Wax Lyrical
Lavender Oils
Diffuser Refills