Today's Deals
Help Guides
Download App
Wax Lyrical
Reed Diffuser Daisy Chains
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.60
£1.80 per 100ml
VISIT
Asda
£12.00
£6.00 per 100ml
VISIT
Amazon
£12.00
£6.00 per 100ml
VISIT
Boots
£12.99
£6.50 per 100ml
VISIT
Waitrose
£15.00
£7.50 per 100ml
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Wax Lyrical prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.60
Highest
£39.00
£3.60
Reviews
5.0
1 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wax Lyrical
Wax Lyrical
England Winter Warmer Diffuser
£3.60
200ml
Wax Lyrical
England200 Ml Reed Diffuser Dragon Fruit
£3.60
£1.80 per 100ml
Wax Lyrical
Lemon Cake Reed Diffuser
£3.60
Wax Lyrical
Reed Diffuser Coconut Noir
£14.99
Wax Lyrical
Apple Blossom Reed Diffuser
1
£14.99
200ml
Wax Lyrical
Reed Diffuser Laundry Days
3
£12.00
£6.00 per 100ml
55g
Wax Lyrical
Wax Melt Daisy Chain
£0.90
£1.64 per 100g
200ml
Wax Lyrical
Black Cherry Reed Diffuser
2
£12.00
£6.00 per 100ml
Wax Lyrical
Reed Diffuser Bathtime Bliss
£12.99
200ml
Wax Lyrical
Reed Diffuser Juicy Melon
£12.00
£6.00 per 100ml
Related Products
200ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Morning Dew Reed Diffuser (Exclusive)
£12.00
£6.00 per 100ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Besides the Seaside Reed Diffuser
£3.60
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Smoked Vanilla Reed Diffuser
£3.60
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England White Pumpkin Reed Diffuser
£6.00
200ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Sparkling Sands Reed Diffuser
1
£12.00
£6.00 per 100ml
200ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Spiced Apple Reed Diffuser
£12.00
£6.00 per 100ml
200ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical Premium Fragrance Wild Daisy Reed Diffuser
£17.00
£8.50 per 100ml
200ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England200 Ml Reed Diffuser Summer Sun
£3.60
£1.80 per 100ml
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Bright Seasonal Scents Reed Diffuser Duo
£5.40
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Glowing Amber Diffuser
£3.60
Related Searches
Wax Lyrical