Today's Deals
Help Guides
Download App
Webbox
Cat 4 Lick e Pops Chicken
1.4g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.40
each
VISIT
Tesco
£1.40
each
4 FOR 3
VISIT
Sainsbury's
£1.50
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
Low Calorie
Free from
Added Sugar, Artificial Colours and Artificial Preservatives
Reviews
5.0
3 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Webbox
1.4g
4
Webbox
Cat 4 Lick e Pops with Catnip
3
£1.40
each
Webbox
Lick e Pops 4 Packs Chicken Flowers
£1.40
1.4g
4
Webbox
4 Cat Lick e Pops Tuna
1
£1.40
each
15g
5
Webbox
Cats Delight Lick-e-Lix Chicken Cat Treats with Tasty Yoghurty Sachets
1,250
£1.00
£1.33 per 100g
75g
5
Webbox
Lick-e-Lix Salmon Cat Treats
68
£1.48
£0.39 per 100g
Webbox
Lick-e-Puds Cat Treats Vanilla
6
£1.50
Webbox
Lick-e-Puds Cat Treats Strawberry
8
£1.50
15g
5
Webbox
Lick-E-Lix Yoghurt with Liver Sausage Liver & Cat Grass Cat Treats
54
£1.48
£1.97 per 100g
15g
20
Webbox
Lick-e-Lix Mixed Flavour 1Each
15
£5.10
£1.70 per 100g
Webbox
Cat Easter Egg with Lick-e- Lix
£5.00
Related Products
60g
Bonkers
Paw Lickin Chicken Flavour Cat Treats
119
£1.20
£2.00 per 100g
1.4g
4
Bonkers
Purrpops Chicken
88
£1.35
each
140g
Dentalife
Dental Chicken Cat Treats
7,726
£4.59
£3.28 per 100g
25g
Thrive
Chicken Cat Treats
1
£2.70
£10.80 per 100g
5.6g
4
Bonkers
Purrpops Lip Smackin Salmon Cat Treats
59
£1.35
£6.03 per 100g
180g
Felix
Crispies Cat Treats Beef & Chicken
16,183
£2.00
£1.11 per 100g
45g
Felix
Crispies Cat Treats Beef & Chicken
16,214
£1.18
£2.62 per 100g
4
Krispy Kreme
Bonkers 4 x Purrpops Chicken Flavored Freeze Dried Lollipop Cat Treats
£1.35
£0.34 each
40g
Dentalife
Purina Dentalife Cat Dental Treat Chicken
5,110
£1.00
£2.50 per 100g
30g
HiLife
It's only Natural Chicken Breast Cat Treats
9
£4.60
£15.33 per 100g
Related Searches
Webbox