Today's Deals
Help Guides
Download App
Wet N Wild
Lash & Brow Serum Clear
5ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£7.99
£159.80 per 100ml
VISIT
Ebay
£14.47
£289.40 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£6.39
Usually
£7.99
£7.99
Good to know
Achieve luxurious lashes and beautiful brows with a nourishing serum gel
Contains powerful ingredients to promote the look and feel of lush lashes and brows
Makes lashes and brows appear visibly fuller and instantly hydrated
Formulated with Biotin, Peptides, Castor Oil and Vitamin E to promote the appearance of lash and brow thickness
Infused with Hydrolyzed Lupine Protein, which is rich in peptides and vitamins to help promote hair growth stimulation
Suitable for all ages
Apply a small amount of the gel to the brows and lashes and gently massage into the hairs
For external use only
Suitable for vegan
see more
Reviews
3.0
5 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wet N Wild
0.7g
Wet N Wild
brow-sessive brow pencil
174
£3.49
each
Wet N Wild
Mega Clear Brow & Lash Mascara
3
£3.89
Wet N Wild
Make Up Sponge
£4.99
30ml
Wet N Wild
Photo Focus Primer Serum
1
£8.69
£28.97 per 100ml
Wet N Wild
MegaLiner Liquid Eyeliner
4
£4.39
Wet N Wild
Brow Maximizer Powder + Gel Duo Neutral Brown
£4.99
6g
Wet N Wild
Color Icon Blush Pinch Me Pink
3
£4.39
each
12g
Wet N Wild
10-Pan Eyeshadow Palette Call Me Sunshine
79
£5.99
£49.92 per 100g
6g
Wet N Wild
Color Icon Blush Mellow Wine
5
£4.39
each
Wet N Wild
Max Volume Plus Mascara Amp'd Black
2
£6.49
Related Products
Lash FX
Grow Me Up Lash Serum
£11.99
Clarins
Sos Lash & Brow Serum
140
£14.69
3ml
Revolution
Peptide Strength Lash & Brow Serum
43
£8.58
£286.00 per 100ml
5g
Sheglam
Set Me Up Brow Hold-Crystal Clear
1
£3.99
each
6ml
Estee Lauder
Turbo Lash Night Revitalizing Serum for Lash + Brow
10
£28.50
£475.00 per 100ml
MUA
Lash & Brow Clear Mascara
23
£2.21
BABE ORIGINAL
Babe Lash Renewing Serum
£22.00
17.
Brow + Lash Lamination Clear Mascara
101
£3.00
Benefit
Whoop Lash Enhanching Serum
749
£12.99
Colorsport
30 Day Brow & Lash Serum
£14.99
Related Searches
Wet N Wild
Serums
Lash Serums