Today's Deals
Help Guides
Download App
White Collection
The Frosted Fir Tin Candle
120g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£6.00
£5.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£6.00
Highest
£16.00
£6.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From White Collection
160g
White Collection
The Frosted Fir Scented Candle
£10.00
£6.25 per 100g
900g
White Collection
The Frosted Fir Botanical Candle
£18.00
£2.00 per 100g
200g
White Collection
The Frosted Fir Christmas Tree Scented Candle
£15.00
£7.50 per 100g
120g
White Collection
The White Collection Frosted Fir LED Scented Candle
£7.50
£6.25 per 100g
170ml
White Collection
The Frosted Fir Diffuser
£10.00
£5.88 per 100ml
120g
White Collection
The Gingerbread Cabin Tin Candle
£6.00
£5.00 per 100g
120g
White Collection
The White Collection Winter Spice Tin Candle
£3.00
£2.50 per 100g
160g
White Collection
The Winter Spice Candle
£10.00
£6.25 per 100g
160g
White Collection
The Gingerbread Scented Candle
£10.00
£6.25 per 100g
500g
White Collection
The Pomegranate 3 Wick Candle
£20.00
£4.00 per 100g
Related Products
600g
F&F Home
In the Garden Frosted Cranberry Large Candle
£12.00
£2.00 per 100g
110g
F&F Home
In the Garden Frosted Cranberry Small Candle
£5.00
£4.55 per 100g
Yankee Candle
HI Winter Fir Large Jar
£0.04
200g
Yankee Candle
Frosted Pine Candle
£6.00
£3.00 per 100g
108g
Glade
Candle Floral Cherry
£2.00
£1.85 per 100g
Christmas
Scented Candle Frosted Pine
£2.00
300g
Blossom & Wood
Confetti Designer Jar Candle Fir Tree Forest
£12.00
£4.00 per 100g
200g
Dusk
Amber Dawn Frosted Cedar Candle
£10.00
£5.00 per 100g
Yankee Candle
HI Winter Fir Wax Melts
£0.04
F&F Home
Cedarwood and Fir Large Tree Multi Wick Candle
£0.04
Related Searches
White Collection