Today's Deals
Help Guides
Download App
Whitworths
Strawberry Mango Flavour Fusions
75g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.00
£2.67 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.45
£3.27 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.45
£3.27 per 100g
VISIT
Waitrose
£2.45
£3.27 per 100g
2 FOR £3.40
VISIT
Tesco
£2.45
£3.27 per 100g
2 FOR £3.40
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Whitworths prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.85
Usually
£2.40
£2.00
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Dried Mango
£4.10
Asda
Dried Mango 75g
£1.94
£2.59 per 100g
Tesco
Lime Infused Mango 100g
£3.60
£3.60 per 100g
Sainsbury's
Mango 35g
£1.15
£3.29 per 100g
Good to know
Nutritional
High Vitamin C
Dried mango
Strawberry flavour
Reviews
4.9
21 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Whitworths
75g
Whitworths
Fusions Lime Mango
1
£2.45
£3.27 per 100g
80g
Whitworths
Fusions Watermelon Papaya
1
£2.00
£2.50 per 100g
Whitworths
1-Ders Mango
3
£1.00
80g
Whitworths
Coconut Pineapple Fusions
6
£2.45
£3.06 per 100g
75g
Whitworths
Nutriboost Strawberry Smoothie Blend
3
£2.00
£2.67 per 100g
80g
Whitworths
Fusions Peach Apricot
£2.45
£3.06 per 100g
140g
Whitworths
Bake Chopped Apricots
6
£2.10
£1.50 per 100g
300g
Whitworths
Jumbo Flame Snacking Raisins
20
£2.00
£0.67 per 100g
140g
Whitworths
Dried Golden Malatya Apricots
20
£2.00
£1.43 per 100g
190g
Whitworths
Dried Chilean Orchard Prunes
1
£2.00
£1.05 per 100g
Related Products
100g
Sunshine Delights
Fruit Fusion Sweet Strawberry Dried Mango
£3.00
£3.00 per 100g
90g
Fini
Mini Mochis Melon Mango Strawberry Flavour
3
£1.25
£1.39 per 100g
100g
Forest Feast
Preda Fair-Trade Dried Mango
47
£3.71
£3.71 per 100g
90g
The Fruit Factory
4 Flavour Fruit Twists Apple Blackcurrant Strawberry & Orange
13
£2.00
£0.44 per 100g
200g
Tesco
Mango
36
£4.10
£2.05 per 100g
25g
Bear
Fruit Dried Mango
1
£2.00
£2.00 per 100g
100g
Soreen
Urban Fruit Dried Mango Slices
54
£2.95
£2.95 per 100g
100g
Tesco
Dried Mango
61
£2.60
£2.60 per 100g
100g
Tesco Organic
Dried Mango
8
£2.80
£2.80 per 100g
75g
ASDA
Dried Mango
47
£1.94
£2.59 per 100g
Related Searches
Whitworths
Dried Mangoes
Dried Fruits
Mixed Fruits
Snacks