Today's Deals
Help Guides
Download App
Whitworths
Nutty Kitchen Mexican Super Mince
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.20
£1.60 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Nutritional
High Omega
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Whitworths
200g
Whitworths
Nutty Kitchen Indian Super Mince
£3.20
£1.60 per 100g
200g
Whitworths
Nutty Kitchen Original Super Mince
£3.20
£1.60 per 100g
Related Products
500g
Jordans
Super Nutty Granola
£2.95
£0.59 per 100g
500g
Tesco Finest
Super Nutty Granola
£3.10
£0.62 per 100g
Tesco
Mexican Style Seasoned Beef Mince
£4.00
360g
Bio & Me
Bio&Me Super Seedy & Nutty Gut-Loving Prebiotic Granola
£3.10
£0.86 per 100g
30cm
Beast
Super Strong Kitchen Foil x10m
£3.75
Baxters
Super Good Mexican Chicken & Lime
£2.20
Sainsbury's
Super Absorbent Kitchen Towels
£4.00
£1.00 each
Sainsbury's
Super Absorbent Kitchen Towels
£2.50
£1.25 each
Magnum
Mighty Super Twin Kitchen Roll
£2.49
Magnum
Super Kitchen Towel 2 Ply
£1.00
Related Searches
Whitworths