Today's Deals
Help Guides
Download App
Wisdom
Fresh Effect Floss
30m
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.45
VISIT
Amazon
£2.45
VISIT
Ebay
£4.10
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Wisdom prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.45
Usually
£4.10
£2.45
Supermarket Alternatives
Asda
Dental Floss Mint Flavour 40m
£1.03
Boots
Everyday Dental Tape 30m
£1.50
Morrisons
Dental Floss Mint 50m
£1.35
Tesco
Proformula Floss Single x50M
£1.35
Reviews
1.9
15 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wisdom
500ml
Wisdom
Fresh Effect Cool Mint Mouthwash
£1.09
£0.22 per 100ml
100m
Wisdom
Dental Floss
£1.09
500ml
Wisdom
Fresh Effect Freshmint Mouthwash
£1.09
£0.22 per 100ml
Wisdom
Regular Medium Toothbrush Twin Pack
21
£1.30
500ml
Wisdom
Fresh & Clean Antibacterial Mouthwash Cool Mint
35
£0.90
£0.18 per 100ml
Wisdom
re:new Floss Harps
5
£2.66
Wisdom
Re:New 30 Floss Harps
16
£1.88
50m
Wisdom
Active Whitening Charcoal Floss
£1.49
100ml
Wisdom
Sensitive Whitening Fresh Mint Fluoride Toothpaste
18
£0.98
£0.98 per 100ml
50ml
Wisdom
Smokers Toothpaste
£1.00
£2.00 per 100ml
Related Products
50m
Active
Expanding Floss
£1.00
50m
Oral-B
Satin Tape Mint
19
£2.49
50m
Oral-B
Essential Mint Waxed Dental Floss
25
£2.50
Oral-B
Essential Dental Floss Mint
31
£1.00
50m
Morrisons
Dental Floss Mint
4
£1.35
500ml
Listerine
Antiseptic Fresh Burst Mouthwash Antibacterial Mouthwash Fresh
590
£2.60
£0.52 per 100ml
40m
ASDA
Dental Floss Mint Flavour
54
£1.03
100ml
Active
Dental Floss Mint Wax
£1.00
£1.00 per 100ml
100m
Active
Advance Dental Floss Mint
£1.19
Crush
Piksters Floss Picks Mint Flavoured
£3.49
£0.17 each
Related Searches
Wisdom
Flosses