Today's Deals
Help Guides
Download App
Wisdom
Gum Health Chlorhexidine Anti-Bacterial Oral Gel
20ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£2.99
£14.95 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Wisdom prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.99
Highest
£4.09
£2.99
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Wisdom
75ml
Wisdom
Daily Gum Health Chlorhexidine Toothpaste
£2.00
£2.67 per 100ml
500ml
Wisdom
Gum Health Protect Mouthwash
£2.00
£0.40 per 100ml
300ml
Wisdom
Gum Health Chlorhexidine Antibacterial Mouthwash Clean Mint
£2.00
£0.67 per 100ml
300ml
Wisdom
Chlorhexidine Complete Care Mint Alcohol Free Mouthwash
£1.75
£0.58 per 100ml
300ml
Wisdom
Chlorhexidine Original Alcohol Free
£1.75
£0.58 per 100ml
300ml
Wisdom
Chlorhexidine Mint Mouthwash
£1.75
£0.58 per 100ml
300ml
Wisdom
Chlorhexidine Original Alcohol Mouthwash
£1.75
£0.58 per 100ml
Wisdom
Panel Complete For Cat Dna Test
£79.99
0.7mm
Wisdom
Interdental Brushes Yelow
£1.49
50ml
Wisdom
Smokers Toothpaste
£1.00
£2.00 per 100ml
Related Products
50ml
Boots
Everyday Aloe Anti-Bacterial Hand Gel
£0.95
£1.90 per 100ml
100ml
Cuticura
Original Anti Bacterial Hand Gel Crisp & Fresh Cucumber
£1.25
£1.25 per 100ml
500ml
INEOS
Hygienics Anti Viral & Anti Bacterial Hand Sanitiser Gel
£5.00
£1.00 per 100ml
100ml
Cuticura
Moisture Advanced Protect Anti Bacterial Hand Gel
£1.55
£1.55 per 100ml
50ml
Cuticura
Original Anti Bacterial Hand Gel Floral & Fruity
£1.00
£2.00 per 100ml
750ml
Calgon
3-in-1 Antibacterial Water Softener Gel Limescale Protection Washing
£5.00
£0.67 per 100ml
250ml
Cuticura
Original Antibacterial Hand Gel Crisp & Fresh
£2.19
£0.88 per 100ml
Morrisons
Gum Health Toothpaste
£1.00
Duzzit
Anti-Bacterial Wipes
£1.00
£0.02 each
Listerine
Freshburst Anti-Bacterial Mouthwash
£3.85
Related Searches
Wisdom