Today's Deals
Help Guides
Download App
Woodwick
Medium Hourglass Candle Volcanic Orris
275g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£21.72
£7.90 per 100g
VISIT
Boots
£27.99
£10.18 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Inspired by sophisticated undertones of textured woods and exotic spices
Opulent Woods Collection elevates ingredients to create grounded and luxurious fragrances
Trim wick, protect surfaces, allow wax to pool, safely extinguish
May produce allergic reaction
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Woodwick
275g
Woodwick
Medium Hourglass Candle Sparking Pomelo
£27.99
£10.18 per 100g
275g
Woodwick
Medium Hourglass Candle Rouge Oud
£19.99
£7.27 per 100g
275g
Woodwick
Medium Hourglass Candle Melanite Mist
£22.99
£8.36 per 100g
275g
Woodwick
Renew Medium Hourglass Candle Lavender And Cypress
£27.99
£10.18 per 100g
275g
Woodwick
Precious Metals Candle Candescent Coast
£29.99
£10.91 per 100g
609g
Woodwick
Large Hourglass Candle Rouge Oud
£22.95
£3.77 per 100g
Woodwick
Fireside Small Hourglass Scented Candle
£5.49
Woodwick
Vanilla Bean Medium Jar Candle
£22.99
453g
Woodwick
Ellipse Jar Candle Golden Bourbon
£24.99
£5.52 per 100g
Woodwick
Lavender & Cedar Small Hourglass Scented Candle
£8.79
Related Products
Yankee Candle
Woodwick White Tea and Jasmine Candle
£9.00
Chesapeake Bay
Cashmere Jasmine Candle
£5.55
Chesapeake Bay
Waterlily Pear Candle
£5.55
Yankee Candle
Signature Clean Cotton Medium Jar
£16.80
411g
Chesapeake Bay
Marine Drift Tumbler Candle
£19.27
£4.69 per 100g
411g
Chesapeake Bay
Salted Sands Tumbler Candle
£22.00
£5.35 per 100g
227g
Chesapeake Bay
Serene Waters Medium Candle
£14.99
£6.60 per 100g
227g
Chesapeake Bay
Marine Drift Medium Candle
£11.99
£5.28 per 100g
227g
Chesapeake Bay
Ocean Blossom Medium Candle
£14.99
£6.60 per 100g
227g
Chesapeake Bay
Salted Sands Medium Candle
£11.99
£5.28 per 100g
Related Searches
Woodwick