Today's Deals
Help Guides
Download App
Yankee Candle
Classic Amber & Sandalwood Wax Melt
22g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.50
£11.36 per 100g
VISIT
Ebay
£4.99
£22.68 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.6
100 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Yankee Candle
Yankee Candle
Yankee Classic Midnight Jasmine Wax Melt
38
£2.50
Yankee Candle
Yankee Classic Iced Berry Lemonade Wax Melt
£0.75
22g
Yankee Candle
Midsummer Night Wax Melt
106
£2.50
£11.36 per 100g
Yankee Candle
Melt Burner & Wax Melt Gift Set
£14.00
Yankee Candle
Yankee Classic Bayside Cedar Wax Melt
80
£1.25
22g
Yankee Candle
Classic Warm Cashmere Wax Melt
63
£2.50
£11.36 per 100g
22g
Yankee Candle
Classic Wild Orchid Wax Melt
£2.50
£11.36 per 100g
18.5ml
Yankee Candle
Scentplug Twin Refill Amber And Sandalwood
73
£7.99
£21.59 per 100ml
Yankee Candle
Yankee Classic Red Raspberry Wax Melt
28
£0.75
22g
Yankee Candle
Wax Melt Black Cherry
46
£1.99
£9.05 per 100g
Related Products
55g
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical Glowing Amber Wax Melt
£4.00
£7.27 per 100g
Wax Lyrical Ltd
Wax Lyrical England Wax Melt Gift Set
£4.50
Habitat
Destinations Wax Melt
£4.00
£1.00 each
60g
F&F Home
Wax Melt Bar Vanilla
3
£2.00
£3.33 per 100g
F&F Home
Wax Melt Bar Mango
2
£0.60
60g
F&F Home
Wax Melt Bar Linen
3
£2.00
£3.33 per 100g
F&F Home
Cinnamon Wax Melt Bar
5
£0.60
F&F Home
Nectarine Wax Melt Bar
1
£2.00
55g
Wax Lyrical
Wax Melt Red Sunset
£4.00
£7.27 per 100g
55g
Wax Lyrical
Wax Melt Summer Trifle
£4.00
£7.27 per 100g
Related Searches
Yankee Candle