Today's Deals
Help Guides
Download App
Yankee Candle
Home Inspiration Large Jar Pomegranate Coconut
538g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£9.99
£1.86 per 100g
VISIT
Amazon
£14.92
£15.10
£2.77 per 100g
VISIT
Ebay
£15.99
£14.92
£2.97 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Yankee Candle prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£9.99
Usually
£15.99
Highest
£20.37
£9.99
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Large Candle with Lid Pomegranate & Baies
£9.00
Asda
GH MULTIWICK CANDLE
£3.50
Morrisons
Unwind Screw Lid Frosted Glass Candle
£5.75
Good to know
Make home enjoyable with favourite fragrances
Relax in perfect company
Fragrance takes you to faraway beaches and fresh fruit cocktails
Reviews
4.6
5 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Yankee Candle
538g
Yankee Candle
Home Inspiration Exotic Fruits Large Jar
41
£5.10
£0.95 per 100g
538g
Yankee Candle
Home Inspiration Large Jar Sugared Blossom
44
£9.99
£1.86 per 100g
Yankee Candle
HI Winter Fir Large Jar
£0.04
Yankee Candle
Yankee HI Watermelon Splash Large Jar
£17.00
538g
Yankee Candle
Home Inspiration Large Jar Cherry Vanilla
39
£9.99
£1.86 per 100g
Yankee Candle
Yankee HI Garden Party Large Jar
1
£8.50
Yankee Candle
Home Inspiration Large Jar White Linen & Lace
3
£14.99
Yankee Candle
Home Inspiration Large Jar Vanilla Frosting
53
£14.95
Yankee Candle
Yankee HI Strawberry Waffle Cone Medium Jar
£14.00
Yankee Candle
HI Winter Fir Medium Jar
£0.04
Related Products
Woodwick
Calming Retreat Large Jar Candle Trilogy
97
£31.99
Related Searches
Yankee Candle
Candles
Scented Candles
Candle Sets