Today's Deals
Help Guides
Download App
Yeo Valley
Organic Strawberry & Passion Fruit Greek Yogurt
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.50
£0.75 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Supports British family farms
Source of vitamins B2 and B12
High in protein
15g protein
Nothing artificial
Suitable for vegetarians
Contains live cultures: Lactobacillus bulgaricus, Streptococcus thermophilus
see more
Reviews
4.4
40 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Yeo Valley
450g
Yeo Valley
Organic Greek Style Passionfruit And Mandarin
15
£1.95
£0.43 per 100g
100g
Yeo Valley
Organic Mango & Passionfruit Kefir Yogurt 4x4x100g
306
£2.00
£0.50 per 100g
100g
Yeo Valley
Passionfruit and Mandarin Mediterranean Lemon
12
£2.75
£0.69 per 100g
350g
Yeo Valley
Organic Mango & Passionfruit Kefir Yogurt
302
£1.50
£0.43 per 100g
950g
Yeo Valley
Organic Greek Style Natural Yogurt
99
£3.60
£0.38 per 100g
110g
Yeo Valley
Organic Greek Style Natural Yogurt
93
£2.60
£0.59 per 100g
1l
Yeo Valley
Organic Kefir Mango & Passion Fruit
29
£3.50
£0.35 per 100ml
450g
Yeo Valley
Organic Greek Style Natural Yogurt
149
£1.86
£0.41 per 100g
500ml
Yeo Valley
Organic Kefir Drink Mango & Passionfruit
439
£2.50
£0.50 per 100ml
450g
Yeo Valley
Organic Strawberry Yogurt
26
£1.75
£0.39 per 100g
Related Products
125g
The Estate Dairy
Passion Fruit Compote Greek Style Yogurt
£1.50
£1.20 per 100g
480ml
Sainsbury's
Greek Style Mango & Passion Fruit Frozen Yogurt
£2.85
£0.59 per 100ml
Mamia
Organic Strawberry Greek Style Yogurt Pouch
£0.65
90g
LITTLE ANGELS by ASDA
Organic Strawberry Greek Style Yogurt 6+M
13
£0.74
£0.82 per 100g
115g
Muller
Light Greek Style Sublime Strawberry Yogurt
281
£1.57
£0.34 per 100g
125g
The Estate Dairy
Greek Style Yogurt Strawberry Rhubarb
1
£1.40
£1.12 per 100g
450g
Rachel's
Organic Greek Style Rhubarb Yogurt
101
£2.50
£0.56 per 100g
BROOKLEA
Strawberry Greek Style Yogurt
£0.99
£0.25 each
125g
Lancashire Farm
Greek Style Strawberry Yoghurt
1
£0.90
£0.72 per 100g
90g
Ella's Kitchen
Strawberry Yogurt 6+ Months
1
£4.50
£1.25 per 100g
Related Searches
Yeo Valley