Today's Deals
Help Guides
Download App
YVES SAINT LAURENT
Loveshine Lip Balm Shade 0B in Crystal Glow
3.2g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£39.00
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From YVES SAINT LAURENT
3.2g
YVES SAINT LAURENT
Loveshine Lip Balm Candy Glaze Crystal Shade in 0B
£39.00
each
03.2g
YVES SAINT LAURENT
Loveshine Lip Balm Gloss Crystal Shade in Radiant Glass
£39.00
each
YVES SAINT LAURENT
Ysl Loveshine Lip Gloss And Lipstick Set
£62.00
YVES SAINT LAURENT
Ysl Lash Clash Mascara + Mini Loveshine 44 Set
£33.00
YVES SAINT LAURENT
Opium EDP
£64.99
10ml
YVES SAINT LAURENT
Gift Set
£67.00
£670.00 per 100ml
60ml
YVES SAINT LAURENT
Ysl Myslf Eau De Toilette Intense
£72.59
£120.98 per 100ml
YVES SAINT LAURENT
Libre Eau de Parfum
£49.99
90ml
YVES SAINT LAURENT
Ysl Opium Eau De Toilette
£77.95
£86.61 per 100ml
YVES SAINT LAURENT
Y Men Eau de Parfum
£33.00
Related Products
YSL
Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum
£77.98
Maybelline
Lifter Glaze Oil Balm 06 Caramel Glow
£6.39
10ml
Lumene
Lip Glow Oil Balm Spf30 in Marshmallow
£13.90
£139.00 per 100ml
W7
Tinted Pop Jelly Glow Lip Balm Candy
£3.50
MCoBeauty
Glow Lip Balm Rose
£3.60
10ml
Lumene
Lip Glow Oil Balm
£12.85
£128.50 per 100ml
Avon
Tinted Lip Balm Shade Red
£8.00
4.8g
L'Oreal
Lipstick 350 Rouge Paradise
£5.15
each
Tocobo
Renewal Glow Ritual Lip Balm
£2.50
17.
Glossy Glow Lip Balm Bundle
£16.00
Related Searches
YVES SAINT LAURENT