Today's Deals
Help Guides
Download App
Zizzi
Zizzi's Rustica Margherita Classic Pizza
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£4.25
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Zizzi prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£4.00
Highest
£5,767.00
£4.25
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Stonebaked Margherita Pizza 265g
£3.85
£1.45 per 100g
Asda
Large Stonebaked Margherita Pizza 503g
£4.11
£0.82 per 100g
Morrisons
Stonebaked Cheese & Tomato Pizza
£3.00
Tesco
Hearty Food Thin Cheese & Tomato Pizza 314g
£1.10
£0.35 per 100g
Waitrose
Waitrose Stonebaked Ham & Pineapple Pizza
£5.50
Iceland
Thin Crust Cheese & Ham
£1.00
see more
Good to know
Oval shaped pizza
Hand-stretched
Topped with mozzarella, cherry tomatoes and hard cheese
Sachet of basil oil included
Reviews
4.5
30 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Zizzi
Zizzi
Zizzi's Rustica Piccante Pepperoni Pizza
143
£4.25
Zizzi
Rustica Ham & Mushroom Pizza
112
£4.25
Zizzi
Rustica Chicken & Fiery Pepper Pizza
3
£4.25
Zizzi
Lemon & Raspberry Cheesecake
11
£3.50
Zizzi
Calzone Carne Piccante
42
£4.25
Zizzi
Spaghetti Meatball Arrabbiata
37
£3.25
Zizzi
Chorizo Spaghetti Carbonara
36
£3.25
£0.81 per 100g
Zizzi
Lentil & Sundried Tomato Ragu
40
£3.25
£0.81 per 100g
Zizzi
Spicy Chicken Rigatoni
39
£3.25
£0.81 per 100g
Zizzi
Tagliatelle Beef Ragu
50
£3.25
£0.81 per 100g
Related Products
Pizza Express
Classic Margherita Pizza
287
£3.00
£1.22 per 100g
Tesco
Stonebaked Classic Margherita Pizza
1
£3.50
£1.10 per 100g
Tesco
Stonebaked Classic Margherita Pizza
84
£3.50
Crosta Mollica
Crosta & Mollica Margherita Sourdough Pizza
115
£6.00
£1.49 per 100g
Goodfella's
Gluten Free Margherita Pizza
47
£4.00
£1.22 per 100g
ASDA Free From
Margherita Pizza
124
£2.77
£0.73 per 100g
Tesco Finest
Margherita Pizza
18
£4.00
£0.95 per 100g
Dr. Oetker
Ristorante Vegan Margherita Pomodori Pizza
47
£3.60
BOSH!
Margherita Pizza
6
£4.50
£1.50 per 100g
Crosta & Mollica
Margherita Sourdough Pizza Tomato Mozzarella & Oregano
213
£5.50
£1.36 per 100g
Related Searches
Zizzi
Pizzas
Frozen Pizzas