Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
105. Tesco Finest Chef's Collection Winslade Baking Cheese with a Fig & Damson Compote (Serves 8)
260g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£16.00
£6.15 per 100g
£14 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
355g
Tesco
Tikka Chicken Breasts
£5.65
£1.59 per 100g
Tesco
Slow Cooked Hog Roast With S On Stuffing
£5.75
Related Products
1.2kg
Tesco Finest
90. Tesco Finest Chef's Collection Three Cheese Savoury Cheesecake (Serves 12)
£20.00
£1.67 per 100g
Tesco Finest
38. Tesco Finest Chef's Collection Slow Cooked Beef Wing Rib (Serves 8)
£75.00
2.5kg
Tesco Finest
37. Tesco Finest Chef's Collection 3 Bone Rib with Bordelaise Sauce 2.1 (Serves 8-10)
£100.00
£4.00 per 100g
1.04kg
Tesco Finest
58. Tesco Finest Chef's Collection Lobster Wellington (Serves 4)
£70.00
£6.73 per 100g
458g
Tesco Finest
1. Tesco Finest Chef's Collection Seafood Pithivier (Serves 4)
£30.00
£6.55 per 100g
1.08kg
Tesco Finest
59. Tesco Finest Chef's Collection Winter Vegetable & Three Cheese Pithivier with Salsa Verde (Serves 4)
£25.00
£2.31 per 100g
1.406kg
Tesco Finest
30. Tesco Finest Chef's Collection Beef Wellington 1.18 (Serves 4)
£84.36
£6.00 per 100g
Tesco Finest
63. Tesco Finest Chef's Collection Feta Spinach & Celeriac Spanakopita with Hot Honey Drizzle (Serves 4)
£20.00
1.6kg
Tesco Finest
40. Tesco Finest Chef's Collection Stuffed Lamb Saddle with Lamb & Redcurrant Jus 1.2 (Serves 4-6)
£72.00
£4.50 per 100g
1.67kg
Tesco Finest
46. Tesco Finest Slow Cooked Bone-In Gammon with a Honey Glaze (Serves 8)
£25.00
£1.50 per 100g
Related Searches
Tesco