Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
59. Tesco Finest Chef's Collection Winter Vegetable & Three Cheese Pithivier with Salsa Verde (Serves 4)
1.08kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£25.00
£2.31 per 100g
£22 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.0
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
640g
Tesco Finest
Chef's Collection Tender Lamb Rump
1
£15.00
£2.34 per 100g
435g
Tesco Finest
Vegetable Antipasti Romana Wood Fired Pizza
£4.85
£1.11 per 100g
1.5kg
Tesco Finest
43. Tesco Finest Bone In Lamb & Port Pie (Serves 6)
£35.00
£2.33 per 100g
815g
Tesco Finest
Chef's Collection Rich Beef Bavette with Braised Onions a Shiitake Diane sauce and Chive Salsa Verde
£15.00
£1.84 per 100g
1.2kg
Tesco Finest
Chef's Collection Caponata Lamb Shanks
5
£15.00
£1.25 per 100g
520g
Tesco Finest
2. Tesco Finest 4 Tomato & Kalamata Olive Tarts (Serves 4)
£10.00
£1.92 per 100g
745g
Tesco Finest
Chef's Collection Rosemary & Porcini Pork Shoulder
4
£10.00
£1.34 per 100g
Tesco Finest
63. Tesco Finest Chef's Collection Feta Spinach & Celeriac Spanakopita with Hot Honey Drizzle (Serves 4)
2
£20.00
940g
Tesco Finest
Chef's Collection Sundried Tomato Lamb Shoulder Fillet
3
£15.00
£1.60 per 100g
795g
Tesco Finest
56. Tesco Finest Salmon Wellington (Serves 4)
2
£18.00
£2.26 per 100g
Related Products
260g
Tesco
105. Tesco Finest Chef's Collection Winslade Baking Cheese with a Fig & Damson Compote (Serves 8)
£16.00
£6.15 per 100g
405g
Tesco
100. Tesco Finest 9 Vegetable Spring Roll Selection & 6 Mushroom Parcels (Serves 15)
£7.00
£1.73 per 100g
3.2kg
Tesco
75. Tesco Ready to Cook Fresh Vegetable Selection (Serves 4)
6
£9.50
£0.30 per 100g
Waitrose Ltd
No.1 Stuffed Scottish Salmon with Prawns & Salsa Verde
5
£50.00
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
4
£15.00
£1.50 per 100g
568g
Tesco
4 Cheese & Vegetable Pies
£2.25
£0.40 per 100g
180g
TESCO free FROM
Tesco Finest Free From 4 Sticky Toffee Tarts
5
£3.60
£2.00 per 100g
200g
Higgidy
Three Cheese Cauliflower & Broccoli Pie
14
£3.75
£1.88 per 100g
720g
TESCO free FROM
88. Tesco Finest Free From Caramelised White Chocolate & Speculoos Cake (Serves 12)
£10.00
£1.39 per 100g
395g
Tesco Plant Chef
62. Tesco Plant Chef No-Turkey Crown with Sage & Onion Stuffing (Serves 4)
£6.50
£1.65 per 100g
Related Searches
Tesco Finest