Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Chef's Collection Caponata Lamb Shanks
1.2kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£15.00
£1.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
2.0
6 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
840g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Crown
£12.00
£1.43 per 100g
940g
Tesco Finest
Chef's Collection Sundried Tomato Lamb Shoulder Fillet
3
£15.00
£1.60 per 100g
640g
Tesco Finest
Chef's Collection Tender Lamb Rump
1
£15.00
£2.34 per 100g
780g
Tesco Finest
Chef's Collection Porcini Stuffed Beef Flat Iron
£15.00
£1.92 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Stuffed Beef Featherblade
1
£15.00
Tesco Finest
Chef's Collection Slow Cook Pork Belly
8
£10.00
745g
Tesco Finest
Chef's Collection Rosemary & Porcini Pork Shoulder
4
£10.00
£1.34 per 100g
Related Products
Oakhurst
Mint Gravy Lamb Shanks
£7.49
£3.75 each
Oakhurst
Red Wine Gravy Lamb Shanks
£7.49
£3.75 each
85g
Gourmet
Perle Chef's Collection Wet Cat Food
629
£6.99
£0.21 per 100g
85g
Gourmet
Perle Cat Food Chefs Collection Mixed
940
£4.50
£0.44 per 100g
Waitrose Ltd
Essential Frozen British 2 Lamb Shanks
61
£12.00
780g
Tesco
Lamb Shanks In Red Wine Gravy
126
£8.70
£0.56 per 100g
Oakhurst
Slow Cooked Lamb Shanks with Mint Gravy
£7.99
Waitrose Ltd
Waitrose Slow Cooked Harissa Spiced Lamb Shanks
242
£10.60
750g
Oliver James
Slow Cooked Lamb Shanks with a Mint Gravy
15
£7.25
£0.97 per 100g
Waitrose Ltd
Duchy Organic British Lamb Leg Shanks per kg
17
£13.30
Related Searches
Tesco Finest