Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Chef's Collection Porcini Stuffed Beef Flat Iron
780g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£15.00
£1.92 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
Chef's Collection Stuffed Beef Featherblade
£15.00
745g
Tesco Finest
Chef's Collection Rosemary & Porcini Pork Shoulder
£10.00
£1.34 per 100g
940g
Tesco Finest
Chef's Collection Sundried Tomato Lamb Shoulder Fillet
£15.00
£1.60 per 100g
1.2kg
Tesco Finest
Chef's Collection Caponata Lamb Shanks
£15.00
£1.25 per 100g
640g
Tesco Finest
Chef's Collection Tender Lamb Rump
£15.00
£2.34 per 100g
400g
Tesco Finest
Chicken King Prawn & Chorizo Paella
£4.75
£1.19 per 100g
Tesco Finest
Sundried Tomato & Basil chicken Koftas with Arrabiata Dip
£3.75
Tesco Finest
Chef's Collection Umami Beef Bavette
£15.00
Tesco Finest
Portobello Mushroom Shawarma
£4.00
840g
Tesco Finest
Chef's Collection Tandoori Spiced Chicken Crown
£12.00
£1.43 per 100g
Related Products
515g
Waitrose Ltd
No.1 Slow Cooked Flat Iron Beef Stroganoff
£12.00
£2.33 per 100g
283g
Morrisons
British Flat Iron Steak
£5.75
£2.03 per 100g
Morrisons
Scottish Flat Iron Steak
£5.50
25ml
Dr. Althea
Dr.Althea retinol Flat Iron Eye Roller
£16.85
£67.40 per 100ml
SPECIALLY SELECTED
Flat Iron Premium Wagyu Steak
£6.99
85g
Gourmet
Perle Cat Food Chef's Collection Mixed
£24.99
£0.49 per 100g
85g
Gourmet
Perle Chef's Collection Wet Cat Food
£5.95
£0.18 per 100g
Morrisons The Best
British Pork Flat Iron Steak With Teriyaki Glaze
£5.00
85g
Gourmet
Perle Cat Food Chefs Collection Mixed
£4.50
£0.44 per 100g
Cloud Nine
The Luxury Starlight Collection Original Iron
£269.00
Related Searches
Tesco Finest