Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Chef's Collection Tender Lamb Rump
640g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£15.00
£2.34 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Lamb rump joint
Cannellini bean purée
Sachets of wild garlic salsa
Toasted cheese crumb
Strict welfare and quality standards
see more
Reviews
2.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
1.2kg
Tesco Finest
Chef's Collection Caponata Lamb Shanks
5
£15.00
£1.25 per 100g
940g
Tesco Finest
Chef's Collection Sundried Tomato Lamb Shoulder Fillet
3
£15.00
£1.60 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Slow Cook Pork Belly
8
£10.00
400g
Tesco Finest
Chicken King Prawn & Chorizo Paella
41
£4.75
£1.19 per 100g
Related Products
300g
ASDA
2 Tender Lamb Rump Steaks
144
£4.92
£1.64 per 100g
200g
ASDA
Tender Thin Cut Lamb Rump Steaks
107
£4.57
£2.29 per 100g
85g
Gourmet
Perle Chef's Collection Wet Cat Food
628
£5.95
£0.18 per 100g
300g
ASDA
Tender Diced Lamb
93
£7.44
£2.48 per 100g
85g
Gourmet
Perle Cat Food Chefs Collection Mixed
940
£4.98
£0.49 per 100g
300g
Tesco
2 Lamb Rump Steaks
91
£6.00
£2.00 per 100g
300g
ASDA
4 Tender Lamb Chops
230
£5.42
£1.81 per 100g
260g
Co-op
Garlic & Mint Lamb Rump Steaks
£5.50
£2.12 per 100g
332g
Waitrose Ltd
Easy to Cook Lamb Rump
209
£9.10
£2.74 per 100g
320g
ASDA
2 Tender Lamb Leg Chops
150
£5.72
£1.79 per 100g
Related Searches
Tesco Finest