Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
2. Tesco Finest 4 Tomato & Kalamata Olive Tarts (Serves 4)
520g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£10.00
£1.92 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
Tesco Finest
63. Tesco Finest Chef's Collection Feta Spinach & Celeriac Spanakopita with Hot Honey Drizzle (Serves 4)
£20.00
940g
Tesco Finest
Chef's Collection Sundried Tomato Lamb Shoulder Fillet
£15.00
£1.60 per 100g
530g
Tesco Finest
Mozzarella Stuffed Pork Meatballs
£6.00
£1.13 per 100g
1.2kg
Tesco Finest
Chef's Collection Caponata Lamb Shanks
£15.00
£1.25 per 100g
Tesco Finest
Sundried Tomato & Basil chicken Koftas with Arrabiata Dip
£3.75
Tesco Finest
Chicken Chorizo & Manchego Wrap
£4.25
Tesco Finest
Seabass Provencale with Hojiblanca Olives & Roasted peppers
£6.00
1.08kg
Tesco Finest
59. Tesco Finest Chef's Collection Winter Vegetable & Three Cheese Pithivier with Salsa Verde (Serves 4)
£25.00
£2.31 per 100g
Tesco Finest
Feta Spinach & Cherry Tomato Quiche
£4.00
270g
Tesco Finest
Whipped Feta & Sunblush Tomato Tarts
£4.25
£1.57 per 100g
Related Products
180g
TESCO free FROM
Tesco Finest Free From 4 Sticky Toffee Tarts
£3.60
£2.00 per 100g
Cypressa
Sundried Tomato Feta & Kalamata Olive Tapenade
£3.00
350g
Ottolenghi
Kalamata Olive & Harissa Sauce
£3.65
£1.04 per 100g
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
£15.00
£1.50 per 100g
350g
Sainsbury's
Tomato & Basil Sauce (Serves 2)
£2.25
£0.64 per 100g
350g
Sainsbury's
Tomato & Mascarpone Sauce (Serves 2)
£2.25
£0.64 per 100g
Gaea
Kalamata Extra Virgin Olive Oil
£11.50
Fragata
Kalamata Olives With Olive Oil
£0.65
Waitrose Ltd
Kalamata & Halkidiki Olive Bread
£3.00
720g
TESCO free FROM
88. Tesco Finest Free From Caramelised White Chocolate & Speculoos Cake (Serves 12)
£10.00
£1.39 per 100g
Related Searches
Tesco Finest