Today's Deals
Help Guides
Download App
Fenty Beauty
You Mist Makeup-Extending Setting Spray
100ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£24.99
£24.99 per 100ml
VISIT
Boots
£28.00
£28.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
190 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Fenty Beauty
35ml
Fenty Beauty
Mini You Mist Setting Spray
100
£16.00
£45.71 per 100ml
Fenty Beauty
Powder Puff Setting Brush 170
3
£21.65
3.52g
Fenty Beauty
Mini Invisimatte Instant Setting + Blotting Powder
353
£16.00
each
Fenty Beauty
Precision Makeup Sponge 100
8
£14.00
Fenty Beauty
Lil Precision Makeup Sponge Duo 105
9
£17.00
Related Products
MUA
Setting Spray Glow Dewy Finish
£3.49
e.l.f.
Cosmetics Makeup Fixing Mist & Setting Spray
1,513
£6.94
100ml
The Beauty Crop
Vitamin Babe Spf30 Setting Mist
£15.00
£15.00 per 100ml
80ml
e.l.f.
E.L.F . Dewy Coconut Setting Mist
185
£7.99
£9.99 per 100ml
Estee Lauder
Set + Refresh Perfecting Makeup Mist
200
£23.25
150ml
L'Oreal
Paris Infaillible 3-Second Setting Mist XL 150ml.
558
£12.00
£8.00 per 100ml
150ml
Revolution
Superfix Glow Fixing Mist
7
£10.84
£7.23 per 100ml
100ml
Maybelline
Grippy Setting Mist
£8.58
£8.58 per 100ml
75ml
L'Oreal
Paris Infallible 3 Second Setting Mist
1,038
£7.99
£10.65 per 100ml
Barry M
Cloud Haze Setting Mist
£8.99
Related Searches
Fenty Beauty