Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
104. Tesco Finest Charcuterie & Antipasti Medley Sharing Board (Serves 30)
1.33kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£40.00
£3.01 per 100g
£35 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
750g
Tesco Finest
102. Tesco Finest Charcuterie & Cheese Selection (Serves 12)
£30.00
£4.00 per 100g
685g
Tesco Finest
103. Tesco Finest Olive & Antipasti Selection Platter (Serves 10)
£14.00
£2.04 per 100g
630g
Tesco Finest
70. Tesco Finest 30 Pigs in Blankets (Serves 15)
£9.50
£1.51 per 100g
1.406kg
Tesco Finest
30. Tesco Finest Chef's Collection Beef Wellington 1.18 (Serves 4)
£84.36
£6.00 per 100g
1.0kg
Tesco Finest
36. Tesco Finest 30-Day Matured Chateaubriand 0.6 (Serves 4-6)
£65.00
£6.50 per 100g
2.5kg
Tesco Finest
34. Tesco Finest 30-Day Matured Sirloin Wing Rib 1.5 (Serves 7-12)
£87.50
£3.50 per 100g
795g
Tesco Finest
56. Tesco Finest Salmon Wellington (Serves 4)
£18.00
£2.26 per 100g
910g
Tesco Finest
68. Tesco Finest Garnish Trio (Serves 5)
£9.75
£1.07 per 100g
800g
Tesco Finest
69. Tesco Finest Cauliflower Cheese (Serves 6)
£7.50
£0.94 per 100g
1.35kg
Tesco Finest
35. Tesco Finest 30-Day Matured Beef Tomahawk Steak 0.85 (Serves 4-6)
£33.75
£2.50 per 100g
Related Products
The Curing Barn
British Charcuterie board
£4.50
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
£15.00
£1.50 per 100g
200g
Rosewood
Cupid & Comet Charcuterie Deli Board Dogs Treats
£5.00
£2.50 per 100g
Tesco
Meat and Antipasti Sharing Platter
£5.45
720g
TESCO free FROM
88. Tesco Finest Free From Caramelised White Chocolate & Speculoos Cake (Serves 12)
£10.00
£1.39 per 100g
405g
Tesco
100. Tesco Finest 9 Vegetable Spring Roll Selection & 6 Mushroom Parcels (Serves 15)
£7.00
£1.73 per 100g
260g
Tesco
105. Tesco Finest Chef's Collection Winslade Baking Cheese with a Fig & Damson Compote (Serves 8)
£16.00
£6.15 per 100g
500g
TESCO Finest freeFROM
Tesco Finest Free From Rigatoni
£1.90
£0.38 per 100g
400g
TESCO Finest freeFROM
Tesco Finest Free From Linguine
£1.90
£0.48 per 100g
500g
TESCO Finest freeFROM
Tesco Finest Free From Orzo
£1.90
£0.38 per 100g
Related Searches
Tesco Finest