Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
32. Tesco Finest Slow-Cooked King Arthur Beef Join (Serves 8)
1.99kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£40.00
£2.01 per 100g
£35 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
3.715kg
Tesco Finest
31. Tesco Finest Slow Cooked Thor's Hammer with Beef Dripping Gravy (Serves 8)
£60.00
£1.62 per 100g
Related Products
Tesco
53. Tesco Slow Cooked Turkey Gammon & Beef Roasting Trio (Serves 4)
£25.00
545g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Slow Cooked British Beef Bourguignon Taste the Difference (Serves 2)
£8.10
£1.49 per 100g
555g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Slow Cooked British Beef Rendang Taste the Difference (serves 2)
£8.50
£1.53 per 100g
515g
ASDA
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.98
£1.16 per 100g
Morrisons
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.00
Bom Bahia by ASDA
Slow Cooked Beef Madras
£5.50
Tesco
Slow Cooked Beef Casserole
£4.10
Morrisons
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.00
Morrisons
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.75
Morrisons
Slow Cooked Beef Stroganoff
£5.75
Related Searches
Tesco Finest