Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
31. Tesco Finest Slow Cooked Thor's Hammer with Beef Dripping Gravy (Serves 8)
3.715kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£60.00
£1.62 per 100g
£50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco Finest prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£12.00
Highest
£60.00
£60.00
Reviews
4.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
1.406kg
Tesco Finest
30. Tesco Finest Chef's Collection Beef Wellington 1.18 (Serves 4)
5
£84.36
£6.00 per 100g
1.99kg
Tesco Finest
32. Tesco Finest Slow-Cooked King Arthur Beef Join (Serves 8)
£40.00
£2.01 per 100g
1.58kg
Tesco Finest
33. Tesco Finest Slow Cooked Beef Rib with a Red Wine & Roasted Garlic Gravy (Serves 6)
2
£35.00
£2.22 per 100g
440g
Tesco Finest
Slow Cooked Beef Brisket with Bordelaise Sauce
£7.95
£1.81 per 100g
2.5kg
Tesco Finest
37. Tesco Finest Chef's Collection 3 Bone Rib with Bordelaise Sauce 2.1 (Serves 8-10)
£100.00
£4.00 per 100g
815g
Tesco Finest
Chef's Collection Rich Beef Bavette with Braised Onions a Shiitake Diane sauce and Chive Salsa Verde
£15.00
£1.84 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Umami Beef Bavette
1
£15.00
440g
Tesco Finest
Dine In Beef Brisket with Bordelaise Jus
18
£7.50
£1.70 per 100g
Tesco Finest
38. Tesco Finest Chef's Collection Slow Cooked Beef Wing Rib (Serves 8)
7
£75.00
1.88kg
Tesco Finest
41. Tesco Finest Slow Cooked Whole Lamb Shoulder with Redcurrant & Maple Glaze (Serves 6)
1
£32.00
£1.70 per 100g
Related Products
250g
Britannia
Finest Beef Dripping
41
£1.25
£0.50 per 100g
300g
Sainsbury's
Slow Cooked British Beef Casserole With Rich Red Wine Gravy & Mixed Vegetables (Serves 1)
72
£3.75
£1.25 per 100g
Tesco
53. Tesco Slow Cooked Turkey Gammon & Beef Roasting Trio (Serves 4)
11
£25.00
380g
Tesco
Slow Cooked Beef Brisket In Gravy
£5.60
£1.47 per 100g
850g
Waitrose Ltd
Waitrose Slow Cooked Rolled Beef Brisket with Ale Gravy
14
£16.50
£1.94 per 100g
470g
Morrisons
Slow Cooked Beef Joint With A Red Wine Gravy
40
£5.75
£1.22 per 100g
300g
Sainsbury's
Slow Cooked British Lamb Casserole With Rich Red Wine Gravy (Serves 1)
61
£3.75
£1.25 per 100g
850g
Harry Ramsden's
Triple Cooked Beef Dripping Chips
£3.50
£0.41 per 100g
390g
ASDA
Slow Cooked Lamb Shank with Mint Gravy
106
£5.77
£1.48 per 100g
Oakhurst
Slow Cooked Lamb Shanks with Mint Gravy
£7.99
Related Searches
Tesco Finest