Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Slow Cooked Beef Brisket with Bordelaise Sauce
440g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£7.95
£1.81 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
440g
Tesco Finest
Dine In Beef Brisket with Bordelaise Jus
£7.50
£1.70 per 100g
2.5kg
Tesco Finest
37. Tesco Finest Chef's Collection 3 Bone Rib with Bordelaise Sauce 2.1 (Serves 8-10)
£100.00
£4.00 per 100g
Tesco Finest
Beef Brisket & Smoked Bacon En Croute With Merlot Jus
£6.50
1.99kg
Tesco Finest
32. Tesco Finest Slow-Cooked King Arthur Beef Join (Serves 8)
£40.00
£2.01 per 100g
400g
Tesco Finest
Slow Cooked Lamb Rump Roast With A Lamb & Merlot Gravy
£7.95
£1.99 per 100g
Tesco Finest
Slow Cooked Smoked Turkey Breast in a Spiced Salt and Pepper Rub & Texas Style Gold BBQ Glaze
£12.00
3.715kg
Tesco Finest
31. Tesco Finest Slow Cooked Thor's Hammer with Beef Dripping Gravy (Serves 8)
£60.00
£1.62 per 100g
Tesco Finest
38. Tesco Finest Chef's Collection Slow Cooked Beef Wing Rib (Serves 8)
£75.00
815g
Tesco Finest
Chef's Collection Rich Beef Bavette with Braised Onions a Shiitake Diane sauce and Chive Salsa Verde
£15.00
£1.84 per 100g
Tesco Finest
Chef's Collection Umami Beef Bavette
£15.00
Related Products
400g
Tesco
Slow Cooked BBQ Beef Brisket
£6.75
£1.69 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Slow Cooked Beef Brisket
£6.82
480g
Sainsbury's
Slow Cooked Beef Brisket Joint
£7.25
£1.51 per 100g
380g
Tesco
Slow Cooked Beef Brisket In Gravy
£5.60
£1.47 per 100g
850g
Waitrose Ltd
Waitrose Slow Cooked Rolled Beef Brisket with Ale Gravy
£16.50
£1.94 per 100g
400g
Sainsbury's
Slow Cooked Texan Style BBQ British Beef Brisket
£6.75
£1.69 per 100g
Waitrose Ltd
No.1 Slow Cooked Hot Smoked Beef Brisket
£18.25
320g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Slow Cooked Hot Smoked BBQ Aberdeen Angus Beef Brisket Taste the Difference
£9.00
£2.81 per 100g
515g
ASDA
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.98
£1.16 per 100g
Morrisons
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.00
Related Searches
Tesco Finest