Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Slow Cooked Beef Bourguignon
540g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£7.95
£1.47 per 100g
£6 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
540g
Cheapest
£7.95
£1.47 per 100g
1.08kg
Best Value
£12.00
£1.11 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
1.99kg
Tesco Finest
32. Tesco Finest Slow-Cooked King Arthur Beef Join (Serves 8)
£40.00
£2.01 per 100g
540g
Tesco Finest
Slow Cooked Beef Bourguignon
£7.75
£1.44 per 100g
440g
Tesco Finest
Slow Cooked Beef Brisket with Bordelaise Sauce
£7.95
£1.81 per 100g
Tesco Finest
Beef Brisket & Smoked Bacon En Croute With Merlot Jus
£6.50
500g
Tesco Finest
2 Beef Bourguignon & Silverskin Onion Pies
£7.75
£1.55 per 100g
400g
Tesco Finest
Beef Bourguignon
£3.50
£0.88 per 100g
Tesco Finest
38. Tesco Finest Chef's Collection Slow Cooked Beef Wing Rib (Serves 8)
£75.00
Tesco Finest
Dine in Beef Shin Bourguignon
£7.50
90g
Tesco Finest
Slow Cooked Roast Beef Topside Slices
£4.00
£4.44 per 100g
400g
Tesco Finest
Beef Lasagne
£3.50
£0.88 per 100g
Related Products
Morrisons
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.00
Morrisons
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.75
515g
ASDA
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.98
£1.16 per 100g
Morrisons
Slow Cooked Beef Bourguignon
£5.00
Waitrose Ltd
No.1 Slow Cooked Wagyu Beef Bourguignon
£8.28
545g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Slow Cooked Beef Bourguignon Taste the Difference
£8.10
£1.49 per 100g
545g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Slow Cooked British Beef Bourguignon Taste the Difference (Serves 2)
£8.10
£1.49 per 100g
Bom Bahia by ASDA
Slow Cooked Beef Madras
£5.50
Tesco
Slow Cooked Beef Casserole
£4.10
Morrisons
Slow Cooked Beef Stroganoff
£5.75
Related Searches
Tesco Finest