Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
8. Tesco Finest Three Bird Pate (Serves 10)
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£8.00
£2.00 per 100g
£7 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Smooth pork fat, duck liver, chicken liver, and turkey breast pâté
Contains smoked chestnuts and layers of cranberry and redcurrant gel
Topped with sweetened dried cranberries
Reviews
5.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
150g
Tesco Finest
Smooth Brussels Pate
17
£2.70
£1.80 per 100g
Related Products
1kg
Tesco
107. Tesco Finest Aged Blue Stilton (Serves 33)
4
£15.00
£1.50 per 100g
3.19kg
Tesco
28. Tesco Turkey Crown Medium 2.3 (Serves 8-11)
£33.50
£1.05 per 100g
720g
TESCO free FROM
88. Tesco Finest Free From Caramelised White Chocolate & Speculoos Cake (Serves 12)
£10.00
£1.39 per 100g
200g
Sainsbury's
Three Bird Roast Flavoured Festive Cat Treats
£4.00
£2.00 per 100g
Tesco
27. Tesco Turkey Crown Medium 2.3-3.19kg (Serves 8-11)
7
£39.88
405g
Tesco
100. Tesco Finest 9 Vegetable Spring Roll Selection & 6 Mushroom Parcels (Serves 15)
£7.00
£1.73 per 100g
1.2kg
Tesco
Three Bird Roast with Pork Sage and Onion Stuffing
1
£16.00
£1.33 per 100g
800g
Pets at Home
Christmas Three Bird Roast Dog Treats
£14.00
£1.75 per 100g
260g
Tesco
105. Tesco Finest Chef's Collection Winslade Baking Cheese with a Fig & Damson Compote (Serves 6)
£16.00
£6.15 per 100g
100g
Tesco Pet
Tesco Wild Bird Mealworms
51
£2.15
£2.15 per 100g
Related Searches
Tesco Finest