Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
Smooth Brussels Pate
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£2.70
£1.80 per 100g
£2 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.1
17 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
400g
Tesco Finest
8. Tesco Finest Three Bird Pate (Serves 10)
2
£8.00
£2.00 per 100g
150g
Tesco Finest
Duck & Seville Orange Pate
62
£2.70
£1.80 per 100g
350g
Tesco Finest
Korean Tenders with Gochujang Sauce
22
£4.25
£1.21 per 100g
150g
Tesco Finest
Coarse Ardennes Pate
54
£2.70
£1.80 per 100g
Tesco Finest
Chicken Forestiere
1
£7.50
400g
Tesco Finest
Chicken King Prawn & Chorizo Paella
42
£4.75
£1.19 per 100g
150g
Tesco Finest
Chicken Liver Parfait
9
£2.70
£1.80 per 100g
400g
Tesco Finest
Chicken Tikka Masala with Spiced Basmati Rice
42
£3.50
£0.88 per 100g
440g
Tesco Finest
Pork Chicken & Wiltshire Ham Pie
20
£4.50
£1.02 per 100g
400g
Tesco Finest
Sausage & Mash
67
£4.75
£1.19 per 100g
Related Products
175g
ASDA
Smooth Brussels Pate
198
£0.69
£0.39 per 100g
170g
Tesco
Smooth Brussels Pate
70
£1.50
£0.88 per 100g
THE DELI
Smooth Brussels Pate
£0.69
THE DELI
Smooth Brussels Pate
£0.99
ASDA
Smooth Brussels Pate
£1.47
Morrisons
Smooth Brussels Pate
£1.50
Morrisons
Smooth Brussels Pate Dish
£3.00
Morrisons
Smooth Brussels Pate Tub
12
£1.00
175g
ASDA
Reduced Fat Smooth Brussels Pate
87
£0.69
£0.39 per 100g
THE DELI
Smooth Reduced Fat Brussels Pate
£0.69
Related Searches
Tesco Finest