Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
66. Tesco Finest Goose Fat Roast Potatoes (Serves 8)
1.6kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£7.00
£0.44 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
800g
Tesco Finest
Beef Dripping Roast Potatoes
£3.30
£0.41 per 100g
2.7kg
Tesco Finest
48. Tesco Finest Salt Aged Crackling Pork Noisette with Stuffing 2.3 (Serves 8)
£32.40
£1.20 per 100g
800g
Tesco Finest
74. Tesco Finest Signature Garnish Pack (Serves 4)
£9.00
£1.13 per 100g
800g
Tesco Finest
73. Tesco Finest Golden Baked Potato Dauphinoise (Serves 8)
£6.50
£0.81 per 100g
1.3kg
Tesco Finest
91. Tesco Finest Cranberry Topped Turkey & Stuffing Pie (Serves 12)
£20.00
£1.54 per 100g
910g
Tesco Finest
68. Tesco Finest Garnish Trio (Serves 5)
£9.75
£1.07 per 100g
650g
Tesco Finest
65. Tesco Finest Pork Sage & Onion Stuffing wrapped in Bacon (Serves 6)
£9.50
£1.46 per 100g
630g
Tesco Finest
70. Tesco Finest 30 Pigs in Blankets (Serves 15)
£9.50
£1.51 per 100g
700g
Tesco Finest
82. Tesco Finest Belgian Chocolate & Berry Delice (Serves 8)
£18.00
£2.57 per 100g
775g
Tesco Finest
77. Tesco Finest Sticky Toffee Pecan Star (Serves 8)
£13.00
£1.68 per 100g
Related Products
800g
Tesco
Finest Maris Piper Roast Potatoes With Goose Fat
£3.30
£0.41 per 100g
Waitrose Ltd
Goose Fat Roast Potatoes
£10.00
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Goose Fat Roast Potatoes Taste the Difference
£6.00
£0.60 per 100g
700g
Aunt Bessie's
Glorious Duck Fat Roast Potatoes
£3.00
£0.43 per 100g
Morrisons
The Best Beef Fat Roast Potatoes
£2.80
320g
Tesco
Goose Fat
£5.20
£1.63 per 100g
Bespoke Foods
Goose Fat
£5.30
SPECIALLY SELECTED
Goose Fat
£0.99
220g
Tesco
Goose Fat
£3.60
£1.64 per 100g
320g
Sainsbury's
Goose Fat
£5.20
£1.63 per 100g
Related Searches
Tesco Finest