Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco Finest
76. Tesco Finest Clementine & Belgian Chocolate Yule Log (Serves 10)
800g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£18.00
£2.25 per 100g
£15 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco Finest
820g
Tesco Finest
81. Tesco Finest Belgian Chocolate Billionaire Profiterole Bowl (Serves 8)
£18.00
£2.20 per 100g
700g
Tesco Finest
84. Tesco Finest Belgian Chocolate & Caramel Molten Pudding (Serves 8)
£13.00
£1.86 per 100g
Tesco Finest
2 Double Chocolate Beignet
£3.50
700g
Tesco Finest
82. Tesco Finest Belgian Chocolate & Berry Delice (Serves 8)
£18.00
£2.57 per 100g
Tesco Finest
Dine In Salted Caramel Profiteroles
£3.50
£0.58 each
Tesco Finest
80. Tesco Finest White Chocolate & Red Velvet Yule Log (Serves 8)
£7.00
780g
Tesco Finest
79. Tesco Finest Peach & Passion Fruit Mimosa Trifle (Serves 8)
£13.00
£1.67 per 100g
Related Products
260g
Tesco
Chocolate Yule Log
£3.00
£1.15 per 100g
650ml
Viennetta
Chocolate Yule Log Ice Cream
£2.00
£0.31 per 100ml
Waitrose Ltd
No.1 Triple Chocolate Yule Log
£18.00
Global Gizmos
Chocolate Yule Log Jokes Toilet Roll
£3.00
Waitrose Ltd
Christmas Gluten Free Chocolate Yule Log
£15.00
325g
Sainsbury's
Brownie Yule Log Mix
£7.00
£2.15 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Mini Yule Log Bites
£0.29
150g
TESCO Finest freeFROM
Tesco Finest Free From Belgian Chocolate Chunk Shortbread
£2.75
£1.83 per 100g
Waitrose Ltd
No.1 Yule Log Sausage Roll
£25.00
720g
TESCO free FROM
88. Tesco Finest Free From Caramelised White Chocolate & Speculoos Cake (Serves 12)
£10.00
£1.39 per 100g
Related Searches
Tesco Finest