Today's Deals
Help Guides
Download App
Redken
Extreme Conditioner For Damaged Hair Strengthening & Adds Flexibility
300ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£22.80
£7.60 per 100ml
VISIT
Boots
£25.50
£8.50 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£22.80
Highest
£31.50
£22.80
Supermarket Alternatives
Waitrose
Essential Nourish Conditioner
£1.95
Asda
Just Essentials Coconut Conditioner 500ml
£0.85
£0.17 per 100ml
Sainsbury's
Apple Conditioner 500ml
£0.79
£0.16 per 100ml
Superdrug
Vita Soft Leave In Conditioner 75ml
£3.00
£4.00 per 100ml
Tesco
Apple Conditioner 500ml
£0.79
£0.16 per 100ml
see more
Reviews
4.7
41 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Redken
500ml
Redken
Extreme Conditioner For Damaged Hair with Protein Repairs Strength & Adds Flexibility
£26.52
£5.30 per 100ml
300ml
Redken
Extreme Shampoo For Damaged Hair Strengthening & Adds Flexibility
40
£20.99
£7.00 per 100ml
300ml
Redken
Extreme Length Conditioner Biotin For Longer Stronger Hair
1
£20.40
£6.80 per 100ml
250ml
Redken
Extreme Hair Mask Treatment For Damaged Hair250 ml
£21.44
£8.58 per 100ml
250ml
Redken
Extreme Strength Builder Treatment Mask
1
£25.98
£10.39 per 100ml
300ml
Redken
Volume Injection Conditioner For Fine Flat Hair
2
£20.85
£6.95 per 100ml
300ml
Redken
Acidic Bonding Curls Conditioner For Damaged Curly & Coily Hair Restore Curl Pattern
18
£22.50
£7.50 per 100ml
250ml
Redken
Extreme Play Safe 230 Heat Protection Leave-In Treatment
2
£21.74
£8.70 per 100ml
50ml
Redken
Acidic Bonding Concentrate Leave-In Conditioner Bond Repair for Damaged Hair with Heat Protection
£12.95
£25.90 per 100ml
200ml
Redken
Extreme Cat Rinse-off Treatment For Damaged Hair200 ml
1
£20.53
£10.27 per 100ml
Related Products
266ml
PUREOLOGY
Strength Cure Strengthening Conditioner
21
£20.90
£7.86 per 100ml
200ml
Philip Kingsley
Moisture Extreme Enriching Conditioner
1
£26.34
£13.17 per 100ml
250ml
VIVISCAL
Thickening Strengthening Conditioner
516
£10.99
£4.40 per 100ml
250ml
Philip Kingsley
Moisture Extreme Shampoo250 ml
£22.99
£9.20 per 100ml
350ml
Hairburst
Conditioner for Dry and Damaged Hair
2
£15.00
£4.29 per 100ml
355ml
Mielle
Rosemary Mint Strengthening Conditioner
1,438
£9.21
£2.59 per 100ml
350ml
Garnier
Ultimate Blends Repairing Hair Food Papaya & Coconut Conditioner for Damaged Hair
3,446
£3.00
£0.86 per 100ml
250ml
FUL
Reset Repair Shampoo250 Ml Strengthening Cleanser
29
£21.16
£8.46 per 100ml
266ml
Pureology
Strength Cure Strengthening Shampoo
22
£26.00
£9.77 per 100ml
200ml
Sons
Strengthening Shampoo
142
£12.99
£6.50 per 100ml
Related Searches
Conditioners
Hair Conditioners
Hair Treatments