Today's Deals
Help Guides
Download App
Redken
Extreme Shampoo For Damaged Hair Strengthening & Adds Flexibility
300ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£23.50
£7.83 per 100ml
VISIT
Ebay
£25.54
£8.51 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Superdrug
Extracts Argan & Amla Shampoo
£4.00
Waitrose
Essential Daily Care Shampoo
£1.95
Tesco
Shampoo Apple 500ml
£0.79
£0.16 per 100ml
Sainsbury's
Everyday Hair Coconut Shampoo 500ml
£0.79
£0.16 per 100ml
Asda
Totally Coconuts Shampoo
£1.52
Morrisons
Anti-Dandruff Shampoo Classic
£1.60
see more
Reviews
4.8
40 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Redken
500ml
Redken
Extreme Shampoo For Damaged Hair With Protein Repairs Strength & Adds Flexibility
£23.84
£4.77 per 100ml
500ml
Redken
Extreme Conditioner For Damaged Hair With Protein Repairs Strength & Adds Flexibility
£26.52
£5.30 per 100ml
300ml
Redken
Extreme Conditioner For Damaged Hair Strengthening & Adds Flexibility
41
£25.50
£8.50 per 100ml
250ml
Redken
Extreme Strength Builder Treatment Mask250 ml
1
£26.20
£10.48 per 100ml
250ml
Redken
Extreme Hair Mask Treatment For Damaged Hair250 ml
£26.20
£10.48 per 100ml
300ml
Redken
Extreme Length Conditioner Biotin For Longer Stronger Hair
1
£20.40
£6.80 per 100ml
300ml
Redken
Acidic Bonding Curls Shampoo For Damaged Curly & Coily Hair Restore Curl Pattern
20
£21.98
£7.33 per 100ml
300ml
Redken
Blondage High Bright Shampoo
1
£18.80
£6.27 per 100ml
200ml
Redken
Extreme Cat Rinse-off Treatment For Damaged Hair200 ml
1
£23.40
£11.70 per 100ml
300ml
Redken
Volume Injection Conditioner For Fine Flat Hair
2
£20.00
£6.67 per 100ml
Related Products
266ml
Pureology
Strength Cure Strengthening Shampoo
22
£26.00
£9.77 per 100ml
250ml
Philip Kingsley
Moisture Extreme Shampoo250 ml
£22.99
£9.20 per 100ml
266ml
PUREOLOGY
Strength Cure Strengthening Conditioner
21
£19.39
£7.29 per 100ml
250ml
FUL
Reset Repair Shampoo250 Ml Strengthening Cleanser
29
£21.16
£8.46 per 100ml
250ml
Kerastase
Kerastase Resistance Force Architecte Daily Strengthening Shampoo For Damaged Brittle Hair With Vita-Ciment Complex250 ml
772
£16.78
£6.71 per 100ml
Pureology
Strength Cure Shampoo and Conditioner Bundle For Damaged Hair
£42.37
680ml
TRESemme
Beauty-Full Strength Shampoo for Damaged Hair
88
£1.75
£0.26 per 100ml
200ml
Sons
Strengthening Shampoo
142
£12.99
£6.50 per 100ml
200ml
Philip Kingsley
Moisture Extreme Enriching Conditioner
1
£29.00
£14.50 per 100ml
500ml
Pantene
Pro-V Repair & Protect Shampoo for Damaged Hair
618
£3.25
£0.65 per 100ml
Related Searches
Shampoos