Today's Deals
Help Guides
Download App
Lynx
Body Spray Excite
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£3.25
£1.63 per 100ml
VISIT
Ebay
£6.99
£3.50 per 100ml
VISIT
Amazon
£12.49
£6.25 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Lynx prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.20
Highest
£3.25
£3.25
Sizes
150ml
Cheapest
£2.67
£1.78 per 100ml
200ml
£3.25
£1.63 per 100ml
250ml
Best Value
£3.50
£1.40 per 100ml
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Lynx
150ml
Lynx
Men Dark Temptation Body Spray Deodorant Aerosol
£3.75
£2.50 per 100ml
150ml
Lynx
Africa Aerosol Bodyspray Deodorant The G.O.A.T. Of Fragrance
£2.68
£1.79 per 100ml
200ml
Lynx
Body Spray Sunset Fresh
£3.25
£1.63 per 100ml
150ml
Lynx
Fine Fragrance Collection Cherry Spritz Premium Body Spray
£2.95
£1.97 per 100ml
150ml
Lynx
Fine Fragrance Collection Premium Deodorant Bodyspray Black Vanilla
£2.95
£1.97 per 100ml
225ml
Lynx
Excite Refreshing Fragrance Shower Gel
£1.25
£0.56 per 100ml
250ml
Lynx
Ice Chill Body Spray for Men Deodorant Bodyspray XXL Aerosol
£3.50
£1.40 per 100ml
250ml
Lynx
Africa XXL Anti-perspirant Deodorant Spray 48 Hour Dry
£3.50
£1.40 per 100ml
150ml
Lynx
Fine Fragrance Collection Premium Deodorant Bodyspray Blue Lavender
£2.95
£1.97 per 100ml
150ml
Lynx
Fine Fragrance Peach Infusion 72Hr Deodorant Spray
£2.95
£1.97 per 100ml
Related Products
150ml
Adidas
Ice Dive Body Spray
£1.80
£1.20 per 100ml
75ml
Impulse
Instant Crush Body Spray Deodorant
£0.25
£0.33 per 100ml
200ml
Sanex
Dermo Sensitive 24 Hr Antiperspirant Spray
£3.00
£1.50 per 100ml
75ml
Impulse
Very Pink Body Spray Deodorant
£0.25
£0.33 per 100ml
65ml
Sanex
Derma Care Invisible 48-Hour Stick Deodorant
£2.00
£3.08 per 100ml
200ml
Sanex
Derma Care Invisible 48h Antiperspirant Spray Deodorant
£2.40
£1.20 per 100ml
150ml
Sure
Women Rio Coconut 72Hr Whole Body Deodorant Spray
£2.59
£1.73 per 100ml
Beckham
David Beckham Beckham Instinct Deodorant Spray
£5.99
150ml
Sure
Men Active Fresh 72Hr Whole Body Deodorant Spray
£2.60
£1.73 per 100ml
200ml
Rock Face
Power Deodorant Body Spray
£2.50
£1.25 per 100ml
Related Searches
Lynx