Today's Deals
Help Guides
Download App
Webbox
Lick-e-Pops Crimbo Stockings Chicken Cat Treats
1.4g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.50
each
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Webbox
1.4g
4
Webbox
Cat 4 Lick e Pops Chicken
£1.40
each
5.6g
4
Webbox
Cat 4 Lick e Pops with Catnip
£1.40
£6.25 per 100g
1.4g
4
Webbox
4 Cat Lick e Pops Tuna
£1.40
each
15g
5
Webbox
Cats Delight Lick-e-Lix Chicken Cat Treats with Tasty Yoghurty Sachets
£1.00
£1.33 per 100g
75g
5
Webbox
Lick-e-Lix Salmon Cat Treats
£1.48
£0.39 per 100g
Webbox
Lick e Pops 4 Packs Chicken Flowers
£1.40
Webbox
Lick-e-Puds Cat Treats Vanilla
£1.50
Webbox
Lick-e-Puds Cat Treats Strawberry
£1.50
15g
5
Webbox
Lick-E-Lix Yoghurt with Liver Sausage Liver & Cat Grass Cat Treats
£1.48
£1.97 per 100g
15g
5
Webbox
Lick-E-Lix Chicken & Catnip
£1.50
£2.00 per 100g
Related Products
60g
Bonkers
Paw Lickin Chicken Flavour Cat Treats
£1.20
£2.00 per 100g
90g
Denzel's
Crimbo Crackers Turkey & Stuffing Dog Treats
£3.00
£3.33 per 100g
5.6g
4
Bonkers
Purrpops Chicken
£1.35
£6.03 per 100g
HiLife
Functional Cat Licks Digestion Support
£2.00
Lily's Kitchen
Chicken Pillow Treats for Cats
£2.50
5.6g
4
Bonkers
Purrpops Lip Smackin Salmon Cat Treats
£1.35
£6.03 per 100g
140g
Dentalife
Dental Chicken Cat Treats
£3.00
£2.14 per 100g
HiLife
Functional Cat Licks Skin & Coat Care
£2.00
170g
Thrive
Freeze Dried Cat Treats Chicken
£25.99
£15.29 per 100g
27g
Thrive
Chicken Cat Treats
£3.60
£13.33 per 100g
Related Searches
Webbox