Today's Deals
Help Guides
Download App
NUXE
Prodigieux Le Parfum
30ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£25.60
£85.33 per 100ml
VISIT
Amazon
£32.00
£106.67 per 100ml
VISIT
Ebay
£38.00
£126.67 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
30ml
Cheapest
£32.00
£106.67 per 100ml
50ml
Best Value
£38.99
£77.98 per 100ml
Supermarket Alternatives
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Asda
Unique Body Spray 150ml
£1.00
£0.67 per 100ml
Reviews
5.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From NUXE
50ml
NUXE
Prodigieux Floral Le Parfum
1
£47.00
£94.00 per 100ml
50ml
NUXE
Men Eau De Parfum
£35.02
£70.04 per 100ml
200ml
NUXE
Prodigieux Beautifying Scented Body Lotion
6
£16.00
£8.00 per 100ml
NUXE
Prodigieux Travel Kit Golden
£18.00
100ml
NUXE
Hair Prodigieux Detangling Leave-In Milk
£21.95
£21.95 per 100ml
400ml
NUXE
Hair Prodigieux High Shine Shampoo
27
£21.60
£5.40 per 100ml
200ml
NUXE
Hair Prodigieux High Shine Shampoo
85
£14.20
£7.10 per 100ml
NUXE
The Prodigieux Collection Set
£44.00
200ml
NUXE
Prodigieux Floral Scented Shower Gel200 ml
£11.99
£6.00 per 100ml
200ml
NUXE
Hair Prodigieux High Shine Conditioner200 ml
74
£15.99
£8.00 per 100ml
Related Products
60ml
YVES SAINT LAURENT
Myslf Le Parfum
6,236
£74.39
£123.98 per 100ml
50ml
Elie Saab
Le Parfum Eau De
17
£42.99
£85.98 per 100ml
YVES SAINT LAURENT
Libre Le Parfum YSL
14,784
£110.00
50ml
YVES SAINT LAURENT
Libre Le Parfum YSL
14,770
£92.85
£185.70 per 100ml
125ml
Armani
Giorgio Armani Code Parfum
2,743
£32.90
£26.32 per 100ml
50ml
Elie Saab
Le Parfum Royal Eau De
111
£43.99
£87.98 per 100ml
30ml
Chloe
Chloe Le Parfum For Women
£55.00
£183.33 per 100ml
100ml
YVES SAINT LAURENT
Ysl Y Le Parfum
3,148
£114.90
£114.90 per 100ml
50ml
Chloe
Chloe Le Parfum For Women
£85.00
£170.00 per 100ml
50ml
Issey Miyake
Le Sel D'issey Eau De Parfum
162
£47.73
£95.46 per 100ml
Related Searches
NUXE
Perfumes
Gift Sets
Sprays
Essences