Today's Deals
Help Guides
Download App
Aero
Bubbles Caramel Flavour Chocolate Sharing Bag
92g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.97
£2.14 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.00
£2.17 per 100g
VISIT
Tesco
£2.00
£2.17 per 100g
£1.25 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£2.00
£2.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Aero prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.97
Highest
£5.55
£1.97
Reviews
4.5
49 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Aero
92g
Aero
Peppermint Bubbles Sharing Bag
141
£1.25
£1.36 per 100g
80g
Aero
Bubbles Peppermint Pouch
£1.75
£2.19 per 100g
181g
Aero
Peppermint Bubbles
20
£2.80
£1.55 per 100g
92g
Aero
Bubbles Milkybar Pouch Bag
1
£2.00
£2.17 per 100g
90g
Aero
Mint Chocolate Sharing Bar
57
£1.40
£1.56 per 100g
92g
Aero
Bubbles Orange Pouch
£1.25
£1.36 per 100g
27g
Aero
Peppermint
2
£2.97
£1.38 per 100g
145g
Aero
Shaero Milk Chocolate Peppermint Bar
13
£2.24
£1.54 per 100g
27g
Aero
Peppermint Chocolate Bars Multipack
185
£1.00
£0.93 per 100g
145g
Aero
Milkybar White Chocolate
£2.25
£1.55 per 100g
Related Products
104g
Munchies
Milk Chocolate & Caramel Sharing Pouch
25
£1.75
£1.68 per 100g
194g
Munchies
Chocolate
2
£2.78
£1.43 per 100g
158g
Maltesers
Milk Chocolate & Honeycomb Sharing Pouch Bag
100
£2.50
£1.58 per 100g
136g
Skittles
Flavour Flip
£0.99
£0.73 per 100g
Celebrations
Easter Mix Pouch
5
£2.00
Maltesers
Milk Chocolate Easter Mix Sharing Pouch Bag
3
£5.50
195g
Galaxy
Minstrels Milk Chocolate Buttons Sharing Pouch Bag
32
£2.50
£1.28 per 100g
Munchies
Vanilla Cheesecake Flavour Chocolate Sharing Bag
2
£3.00
94g
Milkybar
White Giant Buttons Sharing Pouch
9
£1.25
£1.33 per 100g
Cadbury
Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Sharing Bag
2
£3.75
Related Searches
Aero