Today's Deals
Help Guides
Download App
Air Wick
Airwick Lavender Meadow & Bluebells Electrical Plug-in Kit + Refill
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£7.60
VISIT
Ebay
£7.90
VISIT
Morrisons
£8.00
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Advanced Plug-In with Anti-Fading Technology for always noticeable amazing fragrance
Lasts up to 100 days
12 hours per day on lowest setting
Lavender Meadow & Bluebells scent
Infused with 2x more essential oils
see more
Reviews
4.8
30 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Air Wick
Air Wick
Purple Lavender Meadow Plug In Refill
75
£3.75
£19.74 per 100ml
Air Wick
Linen & White Orchid Plug In Twin Refill Air Freshener Lasts Upto 100 Days Refill
1
£4.79
£25.21 per 100ml
Air Wick
Airwick Air Freshener Plug In Triple Refill Cherry Blossom & Raspberry
£8.00
£14.04 per 100ml
Air Wick
Air Freshener Stacey Solomon Garden Glow Electrical Plug In Refill
£4.00
Air Wick
Plug-In Kit Cherry Blossom & Raspberry Air Freshener
30
£5.50
£28.95 per 100ml
Air Wick
Plug-In Kit Linen & White Orchid Air Freshener
79
£5.48
£28.84 per 100ml
Air Wick
Cherry Blossom & Raspberry Electrical Twin Refill
1
£5.49
Air Wick
Electrical Plug In Refill Purple Lavender Meadow Twin
22
£4.58
Air Wick
Satin & Moon Lily Plug In Refill
29
£4.00
£21.05 per 100ml
Air Wick
Freshmatic Max Refill Purple Lavender Meadow
149
£4.00
£1.60 per 100ml
Related Products
Febreze
Ambi Pur 3Volution Air Freshener Electrical Plug In Diffuser
28,128
£3.49
Yankee Candle
Lemon Lavender Scent Plug Refills
133
£7.99
Febreze
3Volution Fruity Tropics Air Freshener Plug Refill
105
£3.75
£18.75 per 100ml
Febreze
Ambi Pur Febreze 3Volution Air Freshener Starter Kit Cotton Refill
28,214
£5.50
£27.50 per 100ml
Febreze
3Volution Plug-In Refill Ruby Jasmine Air Freshener 20ml
28,141
£3.75
£18.75 per 100ml
Febreze
3Volution Air Freshener Plug-In Refill Fresh Linen
95
£3.75
£18.75 per 100ml
Febreze
20ml Air Freshener Refills
22
£5.00
Yankee Candle
Scent Plug Refill Black Coconut
156
£7.99
£21.59 per 100ml
Yankee Candle
Scent Plug Refill Midsummers Night
78
£9.00
£24.32 per 100ml
Febreze
3Volution Plug In Triple Refill Cotton Fresh Air Freshener
95
£6.99
£11.65 per 100ml
Related Searches
Air Wick