Today's Deals
Help Guides
Download App
Yankee Candle
Scent Plug Refill Cinnamon Stick
18.5ml
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£7.99
£21.59 per 100ml
VISIT
Boots
£9.99
£27.00 per 100ml
VISIT
Amazon
£9.99
£27.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.6
113 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Yankee Candle
18.5ml
2
Yankee Candle
Scent Plug Refill Red Raspberry
113
£9.99
£27.00 per 100ml
18.5ml
2
Yankee Candle
Scent Plug Refill Midsummers Night
78
£9.00
£24.32 per 100ml
18.5ml
2
Yankee Candle
Scent Plug Refill Black Coconut
156
£7.99
£21.59 per 100ml
18.5ml
2
Yankee Candle
Scent Plug Refills Black Cherry
63
£9.00
£24.32 per 100ml
Yankee Candle
Lemon Lavender Scent Plug Refills
133
£9.99
Yankee Candle
Midnight Jasmine Plug Refill 2x18.5
58
£9.00
18.5ml
2
Yankee Candle
Pink Sands Scent Plug Refill 2x18.5
34
£7.00
£18.92 per 100ml
Yankee Candle
New Scent Plug Faceted
54
£8.99
18.5ml
2
Yankee Candle
Sage & Citrus Scent Plug Refill
£9.00
£24.32 per 100ml
18.5ml
2
Yankee Candle
Scentplug Twin Refill Amber And Sandalwood
73
£9.00
£24.32 per 100ml
Related Products
20ml
2
Febreze
3Volution Air Freshener Plug in Refills Twin Pack Cotton Fresh
187
£5.99
£14.98 per 100ml
Air Wick
Air Freshener Stacey Solomon Garden Glow Electrical Plug In Refill
£4.00
20ml
Febreze
3Volution Air Freshener Plug-In Refill Fresh Linen
95
£3.75
£18.75 per 100ml
Febreze
20ml Air Freshener Refills
22
£5.00
20ml
3
Febreze
3Volution Air Freshener Refill
11
£6.99
£11.65 per 100ml
20ml
3
Febreze
3Volution Plug In Triple Refill Cotton Fresh Air Freshener
95
£6.99
£11.65 per 100ml
20ml
Glade
Apple Plug-In Refill
10
£2.98
£14.90 per 100ml
20ml
Febreze
Ambi Pur 3Volution Plug In Refill Pet Odour Eliminator Air Freshener
104
£3.75
£18.75 per 100ml
20ml
Febreze
3Volution Fruity Tropics Air Freshener Plug Refill
105
£3.75
£18.75 per 100ml
20ml
2
Febreze
3Volution Exotic Bloom Plug-In Refill Twin Pack Air Freshener
34
£5.99
£14.98 per 100ml
Related Searches
Yankee Candle