Today's Deals
Help Guides
Download App
Febreze
20ml Air Freshener Refills
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£5.00
2 FOR £7.50
VISIT
Ebay
£7.99
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Febreze prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.00
Usually
£7.71
Highest
£5.00
£5.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Aerosol Air Freshener Lavender 250ml
£2.20
£0.88 per 100ml
Asda
Cherry Blossom & Peony Air Freshener 250ml
£2.11
£0.84 per 100ml
Good to know
Fights odours and alternates between 3 complementary scents
Lasts up to 90 days
Boosted scent travels further
Fresh lavender notes and subtle hints of fresh cut herbs
Unique Odourclear technology fights odours
Alternates scents every 45 minutes
Wide range of high quality fragrances
see more
Reviews
4.9
22 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Febreze
Febreze
Ambi Pur 3Volution Air Freshener Electrical Plug In Diffuser
11
£3.49
Febreze
Ambi Pur Febreze 3Volution Plug In Refill Blossom & Breeze Air Freshener
28,354
£3.75
£18.75 per 100ml
Febreze
Ambi Pur 3Volution Plug In Refill Pet Odour Eliminator Air Freshener
104
£3.75
£18.75 per 100ml
Febreze
3Volution Air Freshener Plug-In Refill Fresh Linen
95
£3.75
£18.75 per 100ml
Febreze
3Volution Air Freshener Plug in Refills Twin Pack Cotton Fresh
187
£5.99
£14.98 per 100ml
Febreze
Ambi Pur Blossom & Breeze Plug In Refill Air Freshener
5,148
£3.00
Febreze
3Volution Cotton Fresh Air Freshener Refill
192
£3.49
£17.45 per 100ml
Febreze
Ambi Pur Febreze 3Volution Air Freshener Starter Kit Cotton Refill
28,214
£6.33
£31.65 per 100ml
Febreze
with Ambi Pur Air Freshener Plug In Refills Cotton Fresh
7
£7.00
Febreze
3Volution Plug-In Refill Ruby Jasmine Air Freshener 20ml
28,140
£3.75
£18.75 per 100ml
Related Products
Air Wick
Purple Lavender Meadow Plug In Refill
75
£3.75
£19.74 per 100ml
Perfect Scents
Fresh Linen (3Pack)
£3.00
Air Wick
Plug-In Refill Paradise Escape Air Freshener
1
£4.00
Air Wick
Plug‑In Refill Serene Sunset Air Freshener
£4.00
Yankee Candle
Lemon Lavender Scent Plug Refills
133
£9.99
Calpol
Vapour Plug Refill Pads Lavender & Chamomile
477
£5.99
£1.20 each
Air Wick
Crisp Linen & Lilac Plug In Triple Refill Pack
12
£6.99
Air Wick
Electrical Plug In Refill Purple Lavender Meadow Twin
22
£4.58
Airpure
Auto Refill Lavender
£1.29
£0.52 per 100ml
Glade
Electric Scented Plug In Refill Peach Paradise
£2.98
Related Searches
Febreze
Air Fresheners
Refills