Today's Deals
Help Guides
Download App
Applaws
Natural Wet Cat Food Fish Selection in Broth Tins
70g
12
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£10.79
£1.28 per 100g
VISIT
Tesco
£14.00
£1.67 per 100g
4 FOR 3
VISIT
Ebay
£15.23
£1.81 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
12 x 70g
Cheapest
£10.79
£1.28 per 100g
24 x 70g
Best Value
£18.97
£1.13 per 100g
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Delicious Recipes Fish Collection in Sauce 1+ Years Adult Cat Food 70g
£9.25
£1.10 per 100g
Tesco
Tesco Adult Cat Fish Selection in Jelly
£9.49
Morrisons
Cat Food Fish & Meat Chunks In Jelly
£8.95
Waitrose
Waitrose White Tuna In Gravy
£1.15
Good to know
100% natural
tuna fillet
Natural source of Omega-3
Feed with any dry food for a complete and balanced diet
Reviews
5.0
6 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Applaws
70g
12
Applaws
Natural Wet Cat Food Chicken Selection in Broth Tins
4
£10.79
£1.28 per 100g
70g
12
Applaws
Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection In Broth Tins
£12.19
£1.45 per 100g
70g
24
Applaws
Natural Wet Cat Food Chicken Selection Multipack In Broth
£24.29
£1.45 per 100g
70g
12
Applaws
Natural Wet Cat Food Fish Selection in Broth Pouches
£12.16
£1.45 per 100g
70g
24
Applaws
Natural Adult Wet Cat Food Selection In Broth Bulk Pack Tins
£22.98
£1.37 per 100g
70g
12
Applaws
Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection Multipack In Gravy
£11.59
£1.38 per 100g
70g
12
Applaws
Natural Adult Wet Cat Food Chicken Medley In Broth Pouches
£10.79
£1.28 per 100g
156g
6
Applaws
Natural Adult Wet Cat Food Ocean Fish In Broth Tins
£12.89
£1.38 per 100g
70g
12
Applaws
Natural Adult Wet Cat Food Variety Selection In Broth Tins
£12.19
£1.45 per 100g
156g
12
Applaws
Natural Adult Wet Cat Food Fish Selection In Broth
£21.79
£1.16 per 100g
Related Products
70g
12
Encore
Natural Fish Selection In Broth Cat Food Tins
29
£12.75
£1.52 per 100g
70g
8
Encore
Natural Wet Cat Food Fish Selection Multipack in Broth Tins
13
£8.35
£1.49 per 100g
70g
12
Encore
Natural Chicken Selection In Broth Cat Tins
16
£12.75
£1.52 per 100g
70g
12
Encore
Cat Tins Mixed Selection Multipack
17
£12.34
£1.47 per 100g
50g
5
Encore
Natural Fish Selection In Broth Cat Pouches
22
£4.10
£1.64 per 100g
50g
10
Encore
Natural Wet Cat Food Finest Selection in Broth Pouches Multipack
17
£8.10
£1.62 per 100g
156g
8
Encore
Chicken Selection in Broth
4
£10.00
£0.80 per 100g
Encore
Dog Tins Chicken Selection in Broth
8
£7.98
50g
24
Encore
Fish Selection in Jelly Pouches Cat Food
£14.79
£1.23 per 100g
50g
10
Encore
Natural Wet Cat Food Fish Selection in Jelly Pouch Multipack
12
£8.00
£1.60 per 100g
Related Searches
Cat Foods