Today's Deals
Help Guides
Download App
Arden Grange
Dry Adult Dog Food Light With Fresh Chicken And Rice
6kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Pets At Home
£29.99
£0.50 per 100g
VISIT
Amazon
£30.00
£0.50 per 100g
VISIT
Ebay
£33.50
£0.56 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
2kg
Cheapest
£12.99
£0.65 per 100g
6kg
£29.99
£0.50 per 100g
12kg
Best Value
£14.75
£0.12 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Arden Grange
2kg
Arden Grange
Adult Dog Food With Fresh Chicken and Rice
£11.09
£0.55 per 100g
12kg
Arden Grange
Dry Adult Dog Food With Fresh Chicken And Rice
£14.75
£0.12 per 100g
6kg
Arden Grange
Dry Adult Dog Food With Fresh Chicken And Rice
£29.99
£0.50 per 100g
12kg
Arden Grange
Performance Dry Adult Dog Food With Fresh Chicken And Rice
£47.69
£0.40 per 100g
6kg
Arden Grange
Dry Mini Adult Dog Food With Fresh Chicken And Rice
£14.70
£0.25 per 100g
2kg
Arden Grange
Dry Mini Adult Dog Food With Fresh Chicken And Rice
£12.99
£0.65 per 100g
2kg
Arden Grange
Dry Large Breed Adult Dog Food With Fresh Chicken And Rice
£12.99
£0.65 per 100g
12kg
Arden Grange
Dry Large Breed Adult Dog Food With Fresh Chicken And Rice
£15.99
£0.13 per 100g
6kg
Arden Grange
Dry Adult Dog Food With Fresh Lamb And Rice
£23.99
£0.40 per 100g
12kg
Arden Grange
Dry Adult Dog Food With Fresh Lamb And Rice
£14.75
£0.12 per 100g
Related Products
15kg
James Wellbeloved
Adult Dry Dog Food Chicken And Rice
£55.99
£0.37 per 100g
1.4kg
Cesar
Adult Dry Dog Food Chicken Salmon & Vegetables
£4.25
£0.30 per 100g
2kg
James Wellbeloved
Adult Dry Dog Food Chicken And Rice
£10.69
£0.53 per 100g
15kg
Wainwright's
Dry Adult Dog Food Chicken And Rice With Vegetables
£49.99
£0.33 per 100g
1.7kg
Harringtons
Dry Adult Dog Food Rich Chicken & Rice
£3.62
£0.21 per 100g
12kg
James Wellbeloved
Light Adult Dry Dog Food Turkey And Rice
£50.26
£0.42 per 100g
15kg
Wainwright's
Light Dry Adult Dog Food Turkey With Rice
£49.99
£0.33 per 100g
15kg
Wainwright's
Light Dry Adult Dog Food Salmon With Rice
£49.99
£0.33 per 100g
4kg
Harringtons
Chicken & Rice Dry Adult Dog Food Rich in &
£7.87
£0.20 per 100g
15kg
James Wellbeloved
Large Breed Adult Dry Dog Food Chicken And Rice
£39.95
£0.27 per 100g
Related Searches
Arden Grange