Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
Black Bean Stir-Fry Sauce
120g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£0.70
£0.58 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Tesco
Black Bean Stir Fry Sauce 120g
£0.70
£0.58 per 100g
Waitrose
Waitrose Black Bean Stir Fry Sauce
£0.80
Asda
Sweet & Sour Stir-Fry Sauce 120g
£0.70
£0.58 per 100g
Sainsbury's
Black Bean Sauce 175g
£1.25
£0.71 per 100g
Morrisons
Sweet & Sour Sauce
£1.20
see more
Reviews
3.5
21 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
120g
ASDA
Chow Mein Stir-Fry Sauce
49
£0.70
£0.58 per 100g
120g
ASDA
Sweet & Sour Stir-Fry Sauce
32
£0.70
£0.58 per 100g
120g
ASDA
Sweet Chilli & Garlic Stir-Fry Sauce
54
£0.70
£0.58 per 100g
ASDA
Free From by Sweet Chilli & Garlic Stir-Fry Sauce
£0.74
170g
ASDA
Hoisin Stir-Fry
60
£1.07
£0.63 per 100g
170g
ASDA
Teriyaki Stir-Fry
10
£1.07
£0.63 per 100g
320g
ASDA
Stir-Fry Mushroom
22
£1.08
£0.34 per 100g
300g
ASDA
Beef Stir-Fry Strips
56
£5.27
£1.76 per 100g
320g
ASDA
Stir-Fry Mixed Pepper
132
£1.08
£0.34 per 100g
170g
ASDA
Katsu Curry Stir-Fry
85
£1.07
£0.63 per 100g
Related Products
120g
Blue Dragon
Black Bean Stir Fry Sauce
68
£0.80
£0.67 per 100g
195g
Sharwood's
Black Bean Stir-Fry Sauce
32
£2.00
£1.03 per 100g
120g
Tesco
Black Bean Stir Fry Sauce
23
£0.70
£0.58 per 100g
120g
Sainsbury's
Black Bean Stir Fry Sauce
23
£0.75
£0.63 per 100g
Blue Dragon
Black Bean Stir Fry Sauce
£1.25
Waitrose Ltd
Waitrose Black Bean Stir Fry Sauce
35
£0.80
120g
Wagamama
Mild Teriyaki Stir Fry
150
£1.40
£1.17 per 100g
70g
Lee Kum Kee
Stir Fry Sauce
17
£0.70
£1.00 per 100g
READY, SET…COOK!
Edamame Bean & Broccoli Stir Fry
£0.99
120g
Wagamama
Pad Thai Stir Fry Mild
170
£0.95
£0.79 per 100g
Related Searches
ASDA
Sauces
Black Bean Sauces