Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
Steak & Gravy Shortcrust Pie
500g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£4.38
£3.50
£0.88 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how ASDA prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.50
Usually
£4.38
£4.38
Sizes
200g
Cheapest
£2.20
£1.10 per 100g
500g
Best Value
£4.38
£0.88 per 100g
Supermarket Alternatives
Asda
Steak & Gravy Puff Pastry Pie 500g
£4.38
£0.88 per 100g
Sainsbury's
Steak & Gravy Puff Pastry Pie 500g
£4.40
£0.88 per 100g
Morrisons
Shortcrust Steak Pie
£2.25
Tesco
Steak Shortcrust Pie 500g
£4.30
£0.86 per 100g
Waitrose
Waitrose Steak & Ale Pie
£3.15
Iceland
Family Steak Pie 700g
£3.40
£0.49 per 100g
see more
Reviews
3.9
35 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
200g
ASDA
Chicken & Gravy Shortcrust Pie
36
£2.20
£1.10 per 100g
700g
ASDA
Family Steak & Gravy Pie
156
£3.36
£0.48 per 100g
500g
ASDA
Steak & Gravy Puff Pastry Pie
44
£4.38
£0.88 per 100g
150g
ASDA
Steak & Gravy Puff Pastry Pie
92
£1.27
£0.85 per 100g
500g
ASDA
Chicken & Vegetable Shortcrust Pie
10
£4.38
£0.88 per 100g
200g
ASDA
Steak & Ale Puff Pastry Pie
36
£2.20
£1.10 per 100g
280g
ASDA
2 Rich Steak & Gravy Bakes
209
£1.40
£0.50 per 100g
500g
ASDA
Chicken & Gravy Puff Pastry Pie
30
£4.38
£0.88 per 100g
200g
ASDA
Steak & Kidney Puff Pastry Pie
19
£2.20
£1.10 per 100g
500g
ASDA
Steak & Ale Puff Pastry Pie
20
£4.38
£0.88 per 100g
Related Products
500g
Tesco
Steak Shortcrust Pie
62
£4.30
£0.86 per 100g
Tesco
Steak Shortcrust Pie
28
£2.25
Morrisons
Shortcrust Steak Pie
31
£2.25
425g
Fray Bentos
Steak & Gravy Pie
71
£3.10
£0.73 per 100g
200g
Tesco
Chicken & Gravy Shortcrust Pie
92
£2.25
£1.13 per 100g
200g
Tesco
Minced Steak & Onion Shortcrust Pie
53
£2.25
£1.13 per 100g
500g
Sainsbury's
Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie
63
£4.40
£0.88 per 100g
500g
Tesco
Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie
150
£4.30
£0.86 per 100g
200g
Sainsbury's
Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie
63
£2.25
£1.13 per 100g
500g
Co-op
Steak & Gravy Pie
£4.95
£0.99 per 100g
Related Searches
ASDA
Steak Pies
Meat Pies