Today's Deals
Help Guides
Download App
ASDA
Mackerel Fillets in a Sweet Chilli Sauce
125g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.30
£1.04 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how ASDA prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.98
Usually
£85.00
£1.30
Supermarket Alternatives
Asda
Mackerel Fillets in a Fiery Hot and Spicy Sauce 125g
£1.30
£1.04 per 100g
Sainsbury's
Mackerel Fillets in Sriracha Hot Sauce 125g
£1.30
£1.04 per 100g
Morrisons
Mackerel Fillets In Tomato Sauce
£1.30
Tesco
Mackerel In Hot Sauce 125g
£1.30
£1.04 per 100g
Waitrose
Essential Mackerel Fillets in Tomato Sauce
£1.55
see more
Good to know
Contains Omega 3
250mg of EPA and DHA per day helps maintain normal heart function
Chilli rating 2
Skinless and boneless
Reviews
4.4
45 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From ASDA
125g
ASDA
Mackerel Fillets in a Creamy Korma Sauce
41
£1.30
£1.04 per 100g
125g
ASDA
Mackerel Fillets in a Smoky Barbecue Sauce
42
£1.30
£1.04 per 100g
125g
ASDA
Mackerel Fillets in a Fiery Hot and Spicy Sauce
59
£1.30
£1.04 per 100g
125g
ASDA
Mackerel Fillets in a Thai Green Style Curry Sauce
30
£1.30
£1.04 per 100g
125g
ASDA
Skinless & Boneless Mackerel Fillets in a Rich Tomato Sauce
128
£1.30
£1.04 per 100g
125g
ASDA
Mackerel Fillets in a Rich Sun-Dried Tomato and Basil Sauce
43
£1.30
£1.04 per 100g
125g
ASDA
Mackerel Fillets in Brine
72
£1.30
£1.04 per 100g
ASDA
Sweet Chilli Sauce
£1.90
ASDA
Sardines Fillets in a Rich Tomato Sauce
149
£1.50
125g
ASDA
Mackerel Fillets in Sunflower Oil
55
£1.30
£1.04 per 100g
Related Products
125g
Princes
Rich Tomato Jack Mackerel Fillets
134
£1.75
£1.40 per 100g
170g
Graal
Mackerel Fillets in Tomato Sauce
24
£1.99
£1.17 per 100g
125g
Sainsbury's
Mackerel in Sweet Chilli & Lime
£1.30
£1.04 per 100g
Sainsbury's
Mackerel Fillets in Tomato Sauce
17
£1.30
Morrisons
Mackerel Fillets In Tomato Sauce
8
£1.30
120g
Alva
Mackerel Fillets in Tomato Sauce
1
£1.20
£1.00 per 100g
Princes
Mackerel Fillets in Mustard Sauce
13
£1.95
125g
Sainsbury's
Mackerel Fillets in Sriracha Hot Sauce
12
£1.30
£1.04 per 100g
125g
Sainsbury's
Mackerel Fillets in Spicy Tomato Sauce
33
£1.30
£1.04 per 100g
Waitrose Ltd
Essential Mackerel Fillets in Tomato Sauce
99
£1.55
Related Searches
ASDA
Fish
Mackerels
Mackerel Fillets
Seafoods